Praca FAKTURZYSTKA Przemyśl WIFI24 Spółka z o.o.

Rynek 26/22A, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Wystawianie-sporządzanie faktur,rozliczanie TaxFree

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 950 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Przemyśl

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Przemyśl

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Przemyśl

Zawód: fakturzystka

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 950 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fakturzystka

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Zalecana znajomość programu Comarch Optima.

Nazwa pracodawcy: WIFI24 Spółka z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Przemyśl

Gmina pracodawcy: Przemyśl

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Przemyśl

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka