Praca FAKTURZYSTKA-PRACOWNIK BIUROWY Ołdrzychowice Kłodzkie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ołdrzychowice Kłodzkie, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w zakresie sprzedaży kruszyw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA-PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ołdrzychowice Kłodzkie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Profil działalności pracodawcy: Naprawa i konserwacja maszyn i inne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.06.2016

Podobne oferty pracy

REFERENT - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

RATOWNIK MEDYCZNY - 997,4 PLN

staż w pogotowiu
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Bielsko-Biała (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 900 PLN

Rejestracja pojazdów, wystawianie FV, rozliczenia z klientami, zamówienia, prowadzenie biura, korespondencja e-mailowa
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARSTWA ROLNEGO - od 1 850 PLN

praca w gospodarstwie rolnym.mile widziane doświadczeniem w pracy w gospodarstwie rolnym, i prawo jazdy kat. T
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- nauka obsługi urządzeń biurowych,- zapoznanie z obiegiem dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Piła (wielkopolskie)

OPERATOR TRAKA TAŚMOWEGO - od 1 850 PLN

Obsługa traka taśmowego w zakresie przecierania drewna
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Sianów (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

układanie towarów w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Rożno-Parcele (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

pomocniczy robotnik budowlany
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Makówiec (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - od 2 400 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

przygotowywanie sali konsumpcyjnej do obsługi, pomoc w przygotowaniu MENU, obsługa kleintów itp.
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Susiec (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac związanych ze wznoszeniem budynków miszkalnych i innych
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Brójce (łódzkie)

KIEROWNIK DZIAŁU - od 9 927 PLN

Zarządzanie zespołem (specjaliści IT, analitycy, liderzy podzespołów). Zarządzanie ciągłością dostarczanego serwisu z perspektywy eksperckiej. Administrowanie budżetem, zarządzanie ryzykiem, rozwiązywanie potencjalnych konfliktów. Kontakt z klientem zewnętrznym z wykorzystaniem języka angielskiego i hiszpańskiego.
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Wrocław (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

- prace ślusarskie- częste delegacje do krajów UE
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Chorzów (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie surowców do produkcji, sporządzanie dań, serwowanie dań.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

SKRĘTACZ KABLOWY - od 2 800 PLN

realizacja procesu ciągnienia drutu i skręcania przewodów; obsługa urzadzeń produkcyjnych i pomocniczych; kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego i pracy urządzeń; pobieranie próbek wyrobów do badań jako.ści; transportowanie surowców i wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Skawina (małopolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

rozliczanie kierowców, załadunki kierowców
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Borki (łódzkie)

1. Zapoznanie się z miejscem pracy i współpracownikami.2. Obserwacja pracy na stanowisku obsługi klienta i kasjera.3. Pomoc w przyjmowaniu towaru.4. Pomoc w przygotowaniu towaru do sprzedaży.5. Pomoc w obsłudze klienta.6. Przyjmowanie towaru i przygotowanie do sprzedaży- wprowadzanie do systemu komputerowego.7. Praca z systemem sprzedażowym na stanowisku kasowym.8. Obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Miechucino (pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

montaż i demontaż szalunków ściennych i stropowych
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Żuromin (mazowieckie)

DYREKTOR ŻŁOBKA - od 4 000 PLN

Zarządzanie placówką i podległym personelem;Zamawianie posiłków dla dzieci z uwzględnieniem alergii pokarmowych i indywidualnych potrzeb;Prowadzenie dokumentacji żłobka;Przygotowywanie comiesięcznych planów zajęć, wspólnie z pozostałymi opiekunkami;Czynny udział w procesie rekrutacji;Rozmowy z rodzicami dzieci uczęszczających do placówki, w tym rozwiązywanie sytuacji konfliktowych;Spotkania z rodzicami zainteresowanymi oddaniem dziecka pod opiekę;Reprezentowanie żłobka na zewnątrz.Nadzór nad pracownikami żłobka, określanie zakresu czynności, organizowanie ich czasu pracy, ocena jakości pracy, skierowanie na doszkalanie pracowników;Działalność marketingowa, określanie zakresu oferty żłobka;Prowadzenie rozliczeń (rodzice, gmina, programy unijne)
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Zawiercie (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaz art.spozywczo przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Przasnysz (mazowieckie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Brzeg (opolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 2 500 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi w wieku przedszkolnym
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Tychy (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Prowadzenie sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Warka (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed