Praca FAKTURZYSTKA Olewin Firma Klich-Pol

Stanowisko: FAKTURZYSTKA

Wynagrodzenie: 1 850 - 2 000 PLN

Zakres obowiązków: wystawianie, wprowadzanie faktur do programu, prowadzenie dokumentacji firmowej, przygotowanie korespondencji firmowej, prowadzenie, ustalanie sald z kontrahentami, raportowanie wyników finansowych

Data publikacji: 2016-05-27

Lokalizacja: Olewin (małopolskie)

Pracodawca: Firma Klich-Pol

Miejsce pracy:
32-300 Olewin 44, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wystawianie, wprowadzanie faktur do programu, prowadzenie dokumentacji firmowej, przygotowanie korespondencji firmowej, prowadzenie, ustalanie sald z kontrahentami, raportowanie wyników finansowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olewin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Olkusz

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie zawodowe, znajomość obsługi komputera-pakiet MS Office, znajomość księgowości, podstaw ekonomii-mile widziana, znajomość języka angielskiego, niemieckiego-mile widziana

Nazwa pracodawcy: Firma Klich-Pol

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olewin

Numer budynku pracodawcy: 44

Profil działalności pracodawcy: przetw. i konserw. mięsa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka