Praca FAKTURZYSTKA Kietrz P.H.U. Michał Jakubowski Opatów

Wojska Polskiego 2, 48-130 Kietrz, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Praca biurowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kietrz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: głubczycki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kietrz

Zawód: fakturzystka

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziana osoba ucząca sie/student

Nazwa pracodawcy: P.H.U. Michał Jakubowski Opatów

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Pocztowa 6, 48-100 Głubczyce, powiat: głubczycki, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv,skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: głubczycki

Gmina pracodawcy: Głubczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Głubczyce

Ulica pracodawcy: Pocztowa

Numer budynku pracodawcy: 6

Nazwisko osoby zgłaszającej: Michał Jakubowski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Podobne oferty pracy

FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

wg. zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Gniezno (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Rościszewo (mazowieckie)

zarządzanie fakturami, wystawianie,korygowanie oraz wprowadzanie do systemu
RZEŹNICTWO I WĘDLINIARSTWO JANUSZ NIEDŹWIEDŹ SPRZEDAŻ HURTOWA - 2016-10-27 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Pabianice (śląskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Bukowina (pomorskie)

TECHNIK OCHRONY ŚRODOWISKA - od 1 900 PLN

operator
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Głubczyce (opolskie)

Fakturowanie, rozliczania towaru
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA MCOMM MARIUSZ MUCHA - 2015-12-17 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

Zgodnie ze stanowiskiem
"OMEGA" Hurtownia Spożywcza Małgorzata Aldona Konopka - 2016-07-29 - Łomża (podlaskie)

MONTER PCW (KIETRZ, GŁOGÓWEK) - od 2 057 PLN

- odczytywanie dokumentacji technicznej, - nadzorowanie pracy maszyn , - obsługa komputera, - przygotowanie i zabezpieczenie materiałów
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Kietrz (opolskie)

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Pszczółki (pomorskie)

HANDLOWIEC Z JĘZYKIEM ROSYJSKIM - od 1 850 PLN

Praca w charakterze HandlowcaDoświadczenie zawodoweZnajomość języka rosyjskiegoMile widziane wykształcenie wyższe
HBU Katolik Sp.z.o.o. - 2016-05-23 - Kietrz (opolskie)

INSTALATOR-HYDRAULIK - 2 000 - 2 500 PLN

prace instalacyjne przy przeglądach gazowych
Centrum Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych "SKORPION" Monika Pal - 2016-10-20 - Ciermięcice (opolskie)

zgodny z pr. stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Micigózd (świętokrzyskie)

fakturowanie i inne prace biurowe
"KIEPUREX"SPÓŁKA JAWNA A.,P.,P.KIEPUROWIE - 2016-11-23 - Lipie (śląskie)

POZOSTALI ŚLUSARZE I POKREWNI - od 2 000 PLN

prace ślusarsko-montażowe
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Gołuszowice (opolskie)

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Lipsko (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

prace polegajace na pomocy stolarzowi
QUINTESSENS POLSKA SP.Z O.O. - 2016-02-23 - Kietrz (opolskie)

Wystawianie faktur, prowadzenie rejestru sprzedaży i rejestru kontrahentów. Segregacja dokumentów, obsługa klienta indywidualnego.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Niestępowo (pomorskie)

Fakturzysty
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Głubczyce (opolskie)

Fakturzystka
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Garbatka-Letnisko (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 750 PLN

- obsługa klienta- sprzedaż produktów finansowych- dbanie o wizerunek firmny
Pośrednictwo Finansowe - Kredyty- chwilówki Sp. z o.o. - 2015-12-01 - Głubczyce (opolskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 1 850 PLN

Prowadzenie różnych form terapii celem aktywizacji mieszkańca, opracowanie i realizowanie indywidualnych planów, współpraca z lekarzem, psychologiem, fizjoterapeutą w celu realizacji zamierzeń zespołu opiekuńczo terapeutycznego
Dom Pomocy Społecznej w Klisinie - 2016-07-06 - Branice (opolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków, wydawanie posilków, obieranie warzyw, mycie naczyń, zastawy stołowej, dekorowanie posiłków, zamawianie towarów
PUB ATMOSFERA MAŁGORZATA KOPCZYŃSKA - 2016-08-11 - Głubczyce (opolskie)

Wystawianie faktur
Konsal - Ochrona Sp. z o.o. - 2016-03-21 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

wykonywanie instalacji elektrycznych
Centrum Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych "SKORPION" Monika Pal - 2015-12-02 - Ciermięcice (opolskie)

wystawianie faktur i not korygujących,wprowadzanie faktur do systemu informatycznego.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Zambrów (podlaskie)

OPERATOR KOPARKI - od 2 500 PLN

Budowa linii energetycznych niskiego i średniego napięcia.Wymagane prawo jazdy kat. B., uprawnienia operatora koparki.Zapewniony dojazd przez pracodawcę z Raciborza, Baborowa oraz Dziergowic.Miejsce wykonywania pracy: budowa - obszar Tauron Gliwice (Rejon Racibórz, Rybnik, Jastrzębie).
Elektroinstal S.C. Edmund i Jarosław Szyszkowski - 2016-07-25 - Baborów (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Głubczyce (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed