Praca FAKTURZYSTKA Ciechanowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Ciechanowice, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: fakturowanie i sprzedaż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ciechanowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kamiennogórski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sienkiewicza 6a, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kamiennogórski

Gmina pracodawcy: Kamienna Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kamienna Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 6a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK SOCJALNY - od 2 400 PLN

realizacja zadań statusowych DPS
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Szczytna (dolnośląskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OCHRONY OSÓB I MIENIA - od 1 850 PLN

patrolowanie terenu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Huta-Dąbrowa (lubelskie)

MURARZ - od 3 200 PLN

Wznoszenie budynków
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Jabłonka (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 2 000 PLN

dowóz butli z gazem propan - butan
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Nowa Ruda (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Doradca klienta - pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Poznań (wielkopolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - od 2 500 PLN

Nadzór nad robotami budowlanymi w kierunku konstrukcje budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Rychwałd (śląskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 2 000 PLN

praca stolarza budowlanego
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Czadrów (dolnośląskie)

OPERATOR WPROWADZANIA DANYCH - 997,4 PLN

operator wprowadzania danych
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Mielec (podkarpackie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW - 997,4 PLN

-montowanie poszczególnych części w gotowe rowery-kontrola działania układów kierowniczych i hamulcowych-regulowanie i konserwcja rozwerów-wykrywanie i usuwanie przyczyn wadliwej pracy układów
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z przepisami prawa w zakresie usług rekreacyjnych i kulturalnych.2. Obsługa urządzeń biurowych.3. Wykonywanie zadań gminy wynikających z ustawy o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej oraz z przepisów wykonawczych do tejże ustawy.4. Udział w opracowywaniu i przygotowaniu materiałów promocyjnych gminy i artykułów prasowych.5. Redagowanie i zamieszczanie informacji na stronie internetowej.6. Udział w organizacji imprez kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych organizowanych przez GOKSiR.7. Prowadzenie dokumentacji biurowej, korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Chmielno (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Prace na budowie przy wznoszeniu i remontach budynków. Praca na terenie Śląska.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA WYROBÓW JUBILERSKICH - od 1 850 PLN

Sprzedaż wyrobów jubilerskich, doradztwo.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Częstochowa (śląskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, sporządzanie dokumentacji na temat przyjmowania i zamawiania towaru, rozliczanie osób pobierających wydawany towar, sporządzanie dokumentacji, obsługa klientów, utrzymywanie czystości towaru oraz sklepu, zamawianie towaru w języku chińskim, składanie raportów, zastępowanie innych pracowników w razie ich choroby lub nieobecności
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - do 2 300 PLN

Przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Podemszczyzna (podkarpackie)

RPO POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

(dla osób powyżej 50rż) wsparcie w przygotowywaniu surowców i gotowych mas piekarskich, praca przy produkcji mas piekarskich, kontrola jakości gotowego wyrobu, obsługa maszyn piekarskich, przygotowywanie kanapek i bułek
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 1 900 PLN

leczenie pacjentów w gabinecie weterynaryjnym i wyjazdy terenowe, prowadzenie dikumentacji, wykonywanie badań labolatoryjnych, doradztwo weterynaryjne i zootechniczne, zaopatrzenie gabinetu, utrzymanie czystości, sterylizacja narzędzi , obsługa programu klinika XP
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Żychlin (łódzkie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 13 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Rosji,obsługa poczty w jęzku rosyjskim,dbanie o relacje z klientami z Rosji
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I REKLAMY - 997,4 PLN

Gromadzenie informacji na temat produktu i strategii marketingowej, określenie koncepcji i sposobu jej realizacji w celu zwiększenia sprzedaży. Opracowywnie i sprawdzanie efektów reklamy i promocji.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Karwiniec (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Stare Kurowo (lubuskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 200 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.Operator urządzń do produkcji wiązek elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

- wprowadzanie potwierdzeń zamówień do systemu, - codzienny kontakt z dostawcami polskimi i zagranicznymi, - sprawdzanie terminowości dostaw, - rozsyłanie kwotacji materiałów do dostawców.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTROENERGETYK POMIARÓW I ZABEZPIECZEŃ - od 3 300 PLN

instalacja, naprawa i sprawdzanie przyrzadów pomiarowych
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Międzybrodzie Bialskie (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedawanie towarów, przyjmowanie dostaw,rozpakowanie, eksponowanie towarów na półkach
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

KIEROWCA/MAGAZYNIER - OSOBY DO 30 ROKU ŻYCIA - od 2 000 PLN

załadunek, rozwózka towaru samochodem ciężarowym do 3,5 tony
kontakt przez PUP - 2017-04-27 - Namysłów (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Tenczynek (małopolskie)