Praca FAKTURZYSTKA Bukowina kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bukowina, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bukowina

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lęborski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Adres pracodawcy:
Gdańska 35, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: ze skierowaniem PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: lęborski

Gmina pracodawcy: Lębork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lębork

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Sucha (mazowieckie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - 997,4 PLN

PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE BHP I P.POŻ.; ZAPOZNANIE Z REGULAMINEM PRACY; ZAPOZNANIE Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO NA POSZCZEGÓLNYCH CZYNNOŚCIACH MONTAŻOWYCH; PRZYUCZENIE DO PRACY NA STANOWISKU OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO POPRZEZ PRAKTYCZNE WYKONYWANIE CZYNNOŚCI OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Polkowice (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 1 400 PLN

Wysadzanie warzyw, zbiór i przygotowanie o sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Batowice (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pleszew (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Fasty (podlaskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kowary (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca,obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

KASJER HANDLOWY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Pracownik biura promocji i reklamy- oferta stażu realizowana ze środków ( Algorytm) wymagania: wyższe kierunkowe, średnie ogólnokształcące, obsługa komputera, znajomość social media, pr.jazdy b, komunikatywność, dokładność, umiejetność podejmowania trafnych decyzji.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

KRAWIEC ODZIEŻY LEKKIEJ - do 1 850 PLN

Projektowanie, krojenie i szycie odzieży lekkiej.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Lubaczów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

X
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Przeworsk (podkarpackie)

POMOCNIK WYTAPIACZA/ODLEWACZA - do 1 850 PLN

•Załadunek pieców topielnych, •Proces wytopu i uszlachetniania stopów, •Przygotowywanie materiałów wsadowych, •Układanie gotowego wyrobu na paletach, pakowanie palet, •Przygotowywanie maszyn do odlewania
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługę kasy fiskalnej. Stosowanie standardów firmy w zakresie: obsługi klienta, zatowarowania i ekspozycji lady serwisowej, sprawdzanie terminów ważności produktów, dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Chorzów (śląskie)

590U PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Zakrzew (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 1 387,5 PLN

wg. stanowiska (umawiać się na rozmowę z pracodawcą telefonicznie), pierwsza umowa na 3/4 etatu, następnie jest możliwość całego etatu
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Wadowice (małopolskie)

OPERATOR ŁADOWARKI - od 1 850 PLN

kierowanie ładowarką jednonaczyniową, dbanie o porządek na magazynie na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2013-11-25 - Stargard (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Zawiercie (śląskie)

MAGAZYNIER ( PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i rozmieszczanie towaru w magazynie, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Chodel (lubelskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI I MONTAŻU REKLAM - do 1 850 PLN

ZGODNIE Z WNIOSKIEM
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Skierniewice (łódzkie)

SPRZEDAWCA/STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klienta oraz przygotowywanie towarów do sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Poniatowa (lubelskie)

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

PRACA NA LINII PRODUKCYJNEJ, WYMAGANIA WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Szczecin (zachodniopomorskie)

TAPICER-MONTER - od 12 PLN

Montaż mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

- realizacja funkcji dydaktycznej przedskola,- prowadenie i obserwacja zajęć edukacyjnych i zabaw
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Mrocza (kujawsko-pomorskie)

MENEDŻER SALONU FRYZJERSKIEGO - od 2 200 PLN

Bezpośredni kontak z klientami i kontrahentami posługującymi sie językiem tureckim.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łódź (łódzkie)

STOLARZ GALANTERII DRZEWNEJ - 997,4 PLN

dobieranie materiałów drzewnych bukowych do obróbki ze względu na wymaganą przez klientów jakość produkowanych ramiączek odzieżowych, desek, chlebaków, obsługiwanie pilarek stolarskich taśmowych i tarczowych oraz pilarek tarczowych poprzecznych i wyrzynarek
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gorlice (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Mielec (podkarpackie)

GLAZURNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)