Praca FAKTURZYSTA Tomaszów Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: fakturowanie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PSYCHOLOG - od 3 060 PLN

działania w zakresie integracji społecznej i zawodowej osób bezrobotnych, udzielanie porad psychologicznych, kształtowanie aktywnej postawy w życiu społecznym i zawodowym
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Zgierz (łódzkie)

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH-PRZECIWPOŻAROWYCH - 997,4 PLN

- montaż elementów elektrycznych i elektronicznych systemu sygnalizacji pożaru w obiektach przemysłowych i administacyjno-biurowych- sprawdzanie poprawnoścu montażu oraz zadzialanie elementów systemu sygnalizacji pożaru- prowadzenie przeglądów systemów sygnalizacji pożaru, systemów oddymiajacych i napowietrznych
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Rzeszów (podkarpackie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Dębowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRODUKCJI STOLARSKIEJ - 997,4 PLN

obsługa maszyn i urządzeń stolarskich, obsługa ciągu produkcyjnego
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Prabuty (pomorskie)

MANIKIURZYSTKA - od 925 PLN

Wykonywanie manicure, pielęgnacja dłoni.
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Bochnia (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

PRACE PORZĄDKOWE
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Wrocław (dolnośląskie)

MENADŻER DS. POZYSKIWANIA, OBSŁUGI KLIENTÓW ORAZ TOWARÓW I USŁUG - do 5 000 PLN

skupowanie towarów, pozyskiwanie i obsługa klientów, zawieranie umów (asortyment: sprzęt muzyczny, odzież firmowa), kontakt osobiste z producentami, hurtowniami, sklepami, przygotowywanie raportów.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Iława (warmińsko-mazurskie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

poszukiwanie towarów handlowych za pomocą internetu, przygotowywanie katalogów ofert w języku chińskim, organizowanie promocji towarów dla przedsiębiorców z Chin, prowadzenie sprzedaży w lokalach handlowych, przygotowywanie raportów sprzedaży w języku chińskim dla Zarządu
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Łazy (mazowieckie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH I ROLNICZYCH - od 1 850 PLN

Mechanika i elektryka samochodowa oraz pojazdów rolniczych zgodnie ze standardami firmy
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Kłodzko (dolnośląskie)

POZOSTAŁY POMOCNICZY PERSONEL MEDYCZNY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Żuromin (mazowieckie)

KELNER (Z) - od 1 850 PLN

kelner
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Tarnów (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

odśnieżanie terenu, sprzątanie, terenu spółdzielni
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Nowy Kościół (dolnośląskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

Prace związane z trybowaniem i obróbką półtusz wieprzowych, elementów wieprzowych i drobiowych, peklowanie mięs
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Mościszki (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wojciechów (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - 1 850 - 3 700 PLN

Bezpieczny transport przewożonych ładunków wg zlecenia, poza miejscem wykonywania pracy, sprawdzenie stanu paliwa i płynów eksploatacyjnych stanu technicznego ogumienia, stanu oświetlenia i sygnalizacji dźwiękowej samochodu.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK DO SPRAW ZAOPATRZENIA - od 1 850 PLN

dostawa towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kolonia Zawada (łódzkie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującym menu ustalonym przez szefa kuchni, przekazywanie oraz nadzór nad stanami magazynowymi
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kraków (małopolskie)

POMOC OPIEKUNKI W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Świdnica (dolnośląskie)

PRACZKA - od 1 000 PLN

Pranie pościeli, obrusów, ręczników, przewiezienie do maglowania, prasowania
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Granice (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Zakrzewo (wielkopolskie)

MONTER MEBLI - od 2 000 PLN

Monter mebli: przyjmowanie, wydawanie materiałów, montaż mebli w sklepach.Praca na terenie Krakowa i okolic.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kraków (małopolskie)

RPO WOŹNA - 997,4 PLN

staż EFS RPO Nabór osoby po 50 r.ż. o niskich kwalifikacjach i będące długotrwale bezrobotne ( wg. definicji projektowej) lub osoby niepełnosprawne po 30 r.ż. o niskich kwalifikacjach i będace długotrwale bezrobotne ( wg. definicji projektowej)sprzątanie, zamiatanie, odkurzanie, ścieranie kurzu ze sprzętu, zabawek, organizacja posiłków, dyżury w szatni, uczestniczenie w spacerach itp
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACE INTERWENCYJNE - ELEKTROMONTER (UMOWA NR 21/2017) - 2 500 - 3 000 PLN

prefabrykacja i montaż szaf rozdzielczych oraz sterowni elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Dokonywanie ewidencji sprzedaży, przygotowanie towaru do sprzedaży, przyjmowanie towaru, eksponowanie, dbanie o wizerunek sklepu.
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Narol (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - 2 000 - 2 300 PLN

Układanie przewodów i kabli, montaż opraw oświetleniowych, montaż aparatury modułowej. Miejsce pracy: Wrocław -woj. dolnośląskieKontakt telefoniczny z pracodawcą.Oferta w sali: B
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK DO PRACY LEKKIEJ DS. TERENÓW ZIELONYCH - od 1 850 PLN

UTRZYMYWANIE PORZĄDKU TERENÓW ZIELONYCH WOKÓŁ SZKOŁY (ZAMIATANIE, KOSZENIE, GRABIENIE, KOPANIE, ODŚNIEŻANIE, PLEWIENIE ITP.)
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

drobne prace w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Radom (mazowieckie)