Praca FAKTURZYSTA Tomaszów Mazowiecki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: fakturowanie

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tomaszów Mazowiecki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tomaszowski

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Konstytucji 3 Maja 46, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, powiat: tomaszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: tomaszowski

Gmina pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tomaszów Mazowiecki

Ulica pracodawcy: Konstytucji 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 46

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

oferta stażu dla posób po 29 rż.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Olsztyn (śląskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 000 PLN

załadunek i rozładunek towaru, dostarczanie ładunków w wyznaczone miejsce
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zielona Góra (lubuskie)

MALARZ - od 1 850 PLN

malowanie ścian, sufitów
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie wyższe; mile widziana znajomość j. angielskiego; wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych, masażu, prowadzenia kinezyterapii; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Gliwice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 000 PLN

Realizacja i koordynowanie działań w zakresie sprzedaży, budowanie wizerunku firmy. Projektowanie kampanii sprzedażowych na terenie Rosji i Ukrainy. Prowadzenie rozmów handlowych z klientami oraz udział podczas negocjacji. Wykształcenie min. średnie, doświadczenie zawodowe 2 lata. Znajomość języka rosyjskiego i ukraińskiego na poziomie komunikatywnym. Prawo jazdy kat. B. Znajomość dokumentacji import export, procedury celnej. Umiejętność w rozpoznawaniu gatunku i rodzaju drewna.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Ząbki (mazowieckie)

ASYSTENT PROJEKTANTA BUDOWLANEGO - od 1 850 PLN

Pomoc i opracowywanie dokumentacji projektowej w specjalizacji drogowo-mostowej na wszystkich etapach jej realizacji. Praca biurowa, obsługa urządzeń biurowych. Praca w terenie przy inwentaryzacji obiektów, kontakt z urzędami w sprawach uzgodnień prac projektowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Mińsk Mazowiecki (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

Prace budowlane na budynkach mieszkalnych.
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Mieronice (świętokrzyskie)

TYNKARZ K/M - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klientów w saloniku prasowym, obsługa lottomatu- spprzedaż zakładów pieniężnych i gier, przyjęcie i zwrot prasy, otawrcie i zamkniecie systemu sprzedażowego
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - od 3 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kucharzowi, zmywanie itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

remonty budowlane, pomoc przy budowie
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wiktorowo (kujawsko-pomorskie)

TŁUMACZREF. <30 - NK - od 1 850 PLN

tłumacz języka niemieckiego
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Długa Wieś (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACZKA - 997,4 PLN

Wykonywanie usług pralniczych. I zmiana 07:00 do 15:00II zmiana 12:00 do 20:00
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kamionek Wielki (warmińsko-mazurskie)

KIEROWNIK PROJEKTU - od 1 850 PLN

utrzymywnaie kontaktu z klientemprzygotowywanie z zespołem projektumonitorowanie statusu projektuplanowanie z zespołem budżetu
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Pniewo (zachodniopomorskie)

WOŹNA - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POZOSTALI ROBOTNICY - od 1 850 PLN

prace przy wykańczaniu prdukcji
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Cieszyn (śląskie)

OBSŁUGA KLIENTÓW, PRZYJMOWANIE TOWARU, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, DBANIE O PORZĄDEK W MIEJSCU WYKONYWANIA PRACY.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Kruszewiec-Kolonia (łódzkie)

REFERENT W WYDZIALE ADMINISTRACJI BUDOWLANEJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Głogów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

sprzedaż części samochodowych, przyjmowanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, wystawianie paragonu lub faktury VAT
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Wysogotowo (wielkopolskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - od 2 000 PLN

przygotowywanie potraw kuchni orientalnej (wietnamskiej)
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Lubartów (lubelskie)

MONTER KONSTRUKCJI I IZOLACJI - od 1 900 PLN

Przygotowywanie konstrucji drewnianych wg specyfikacji projektów architektonicznych budynków pod nadzorem. Montaż konstrukcji drewnianych energooszczędnych budynków mieszkalnych. Wykonywanie termoizolacji w systemie pian poliuretanowych ścian, stropów i poddaszy budynków.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Helenów (mazowieckie)

KIEROWCA - od 12 PLN

Dowożenie posiłków do szpitali na terenie Krakowa
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kraków (małopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA M/K - od 2 400 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed