Praca FAKTURZYSTKA Grudziądz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grudziądz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Grudziądz

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Parkowa 22, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Grudziądz

Gmina pracodawcy: Grudziądz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grudziądz

Ulica pracodawcy: Parkowa

Numer budynku pracodawcy: 22

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

kontrola realizacji procedur utrzymania jakości, ocena jakości produktu,analiza błędów produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

Montaż płyt gk wykonywanie zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, malowanie i szpachlowanie.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Motycz (lubelskie)

MECHANIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH - od 2 500 PLN

prace wdziale utrzymania ruchu, naprawa maszyn
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Nekla (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowo-księgowe
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Starachowice (świętokrzyskie)

STARSZY INŻYNIER DS. SYSTEMÓW - do 8 000 PLN

Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za utrzymywanie baz danych, ich administrowanie. Będzie także odpowiedzialna, za jakość kodu oraz tworzonych rozwiązań. Wdrażanie nowych funkcjonalności bez nadzoru. Może też być odpowiedzialna za data Architecture oraz przewodzić zespołowi do 5 osób.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wrocław (dolnośląskie)

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I TRANSPORTU - od 5 500 PLN

KOORDYNACJA USŁUG PRZEPŁYWU TOWAROW DLA KLIENTA, ZAPEWNIENIE WYSOKIEGO POZIOMU USŁUG I EFEKTYWNOŚCI KOSZTOWEJ, KONTAKTY Z DOSTAWCAMI USŁUG TRANSPORTOWYCH, PLANOWANIE KOSZTÓW I CZASU DOSTAWY.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Zabierzów (małopolskie)

MAGAZYNIER - DOSTAWCA (OFERTA W RAMACH REFUNDACJI KOSZTÓW WYNAGRODZENIA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA) - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, wydawanie i przyjmowanie towaru w magazynie, dostawa towaru
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

ZAOPATRZENIOWIEC - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - 997,4 PLN

staż w księgowości
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Cieszyn (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż na stoisku rybnym.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Sierakowice (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Przyjmowanie dokumentów od kandydatów na studia, wpisanie kandydata na listę, założenie teczki studenta, pisemna informacja o przyjęciu/nieprzyjęciu kandydata na studia, wypisywanie legitymacji studenckich, przyjmowanie wniosków o stypendia, bieżąca obsługa studentów
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Pińczów (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA-MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprzedaż art. ogólnoprzemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Sandomierz (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Milicz (dolnośląskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Jedlicze (podkarpackie)

BARMAN - od 1 750 PLN

sporzadzanie i serwowanie napojów obsługa klientów,przyjmowanie nalezności
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Barlinek (zachodniopomorskie)

TECHNIK ORGANIZACJI REKLAMY - od 1 850 PLN

Zainteresowane osoby z profilem II powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Wymagane doświadczenie. Kontakt osobisty z pracodawcą.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Gniezno (wielkopolskie)

42U (SKARYSZEW), POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Skaryszew (mazowieckie)

SPRZEDAWCZYNI W SKLEPIE PIEKARNICZO - CUKIERNICZYM - od 1 850 PLN

Sprzedaż pieczywa oraz wyrobów cukierniczych.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

-Przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie dokumentacji-Wydawanie towarów z magazynu na podstawie dokumentów rozchodowych Wz.-Układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej-Sprawdzanie terminów ważności i trwałości towarów-Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie-Prawidłowe oznakowanie towarów umieszczonych w magazynie-Udział w inwentaryzacjach zdawczo-odbiorczych-Wyjaśniania przyczyn pwstawanie różnic w stanie ilościowym towarów
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wieluń (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, pomoc w przygotowywaniu korespondencji wychodzącej, pomoc w przygotowywaniu dokumentów do archiwizacji, pomoc w przyjmowaniu dokumentów do archiwum zakładowego, pomoc w w ykonywaniu czynności biurowych (tworzenie rejestrów, ewidencji itp.)
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Miedźna (śląskie)

REFERENT - od 1 850 PLN

przeszkolenie z zakresu BHP i higieny pracy oraz zapoznanie się ze strukturą organizacyjną i regulaminem pracy; zapoznanie sie z zasadami rachunkowości i obsługi rachunków bankowych;obsługa klienta: otieranie rachunków bieżących, oszczędnościowo - rozliczeniowych, wydawanie kart płatniczych na podstawie wymaganej dokumentacji, prowadzenie obsługi rachunków bieżących, oszczędnościowych,rachunków ozczędnościowo - rozliczeniowych, depozytów, przyjmowanie bezgotówkowych i gotówkowych dyspozycji posiadaczy rachunków bieżących, ror, książeczek płatnych na każde żądanie oraz lokat terminowych, bieżące wprowadzenie operacji do komputera na podstawie złożonych dyspozycji.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Szczawin Kościelny (mazowieckie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZERÓBKI MECHANICZNEJ KOPALIN - 2 200 - 2 500 PLN

obsługa maszyn i urządzeń do przeróbki mechanicznej kopalin, prace fizyczne
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Olkusz (małopolskie)

X
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Kańczuga (podkarpackie)

FRYZJER MĘSKI- PRACE INTERWENCYJNE - od 1 850 PLN

Strzyżenie mężczyzn i chłopców
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Żagań (lubuskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż w sklepie wielostanowiskowym
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Zambrów (podlaskie)

1999U - MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Radom (mazowieckie)