Praca FAKTURZYSTKA Golub-Dobrzyń kontakt przez PUP

Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golub-Dobrzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - 2 300 - 2 400 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

JW
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Warszawa (mazowieckie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

Utrzymywanie czystości pokojach hotelowych jak również w pomieszczeniach ogólno dostępnych.Wymiana pościeli,ęczników, środków czystości .Przestrzeganie obowiązujących procedur.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Radymno (podkarpackie)

POMOC ZBIJACZA PALET (GOZDNICA) - od 1 850 PLN

zbijanie palet
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Gozdnica (lubuskie)

SERWISANT ELEKTRONARZĘDZI - do 1 850 PLN

SERWIS SPRZĘTU ELEKTRONARZĘDZIOWEGO; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE, PRAWO JAZDY KAT. B
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

ODNOSZACZ WYROBÓW SZKLANYCH - od 2 000 PLN

Odnoszenie gotowego wyrobu szklanego od hutnika do odprężarki
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wolbórz (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozładunek i załadunek towaru, realizacja dostaw
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Sieradz (łódzkie)

KASJER HANDLOWY- ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Chojnice (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątaczka biurowa
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Słubice (lubuskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 1 500 PLN

praca związana z hodowla indyka- pomoc przy codziennej opiece nad zwierzetami( karmienie, wybierani odchodów,ścielenie, przenoszenie zwierząd, prace porządkowe) Praca na 3/4 etatu w godzianach : 6.oo do 8.oo; 13.oo do 15.oo; 18.oo do 19.00 . W dni wolne od 8.oo do 10.30
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Smolna (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Bytów (pomorskie)

KRAWIEC - od 1 850 PLN

Szycie na maszynie szwalniczej. Szycie odzieży damskiej i dziecięcej.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Legionowo (mazowieckie)

STAŻ/FP/ - SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa komputera i programów służbowych
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

Rejestracja pacjentów osobiście i telefonicznie, prowadzenie dokumentacji medycznej, przygotowywanie pism, przygotowywanie sprawozdań, obsługa programu KS-SOMED KS-PPS.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Płock (mazowieckie)

FREZER - 997,4 PLN

Obsługa frezarki, dobierane optymalnych parametrów skrawania, narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Brzyście (podkarpackie)

PORTIER - od 1 850 PLN

pilnowanie obiektu - obchody; obsługa szlabanu elektronicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Kraków (małopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 050 PLN

poznanie zasad zdrowego przyrządzania posiłków oraz dbałość o jakość posiłków, pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków, mycie naczyń (wyparzanie) sprzętu kuchennego, przestrzeganie dyscypliny pracy, zasad i norm obowiązujących w przedszkolu, wykonywanie swoich obowiązków ze szczególnym uwzględnieniem troski o dzieci, doraźne zastępowanie kucharki podczas jej nieobecności, wykonywanie innych poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Głogów (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

prace wykonywane na stanowisku cukiernika
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

program stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Polkowice (dolnośląskie)

SZEF KUCHNI CHIŃSKIEJ - od 2 500 PLN

Gotowanie w kuchnii chińskiej, odpowiedzialność
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Konie (mazowieckie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 870 PLN

zawodowe, min.6 m-cy doświadczenia, dobra sprawność manualna, znajomośc j. ukraińskiego, praca przy uboju drobiu i obróbce poubojowej:ważenie, porcjowanie,segregowanie;
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Świeca (wielkopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 950 PLN

Reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Bangladeszu, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Bangladeszu, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER RUSZTOWAŃ - do 2 000 PLN

Montaż, demontaż i serwis rusztowań na obiektach przemysłowych i budowlanych. Miejsce pracy: Wrocław ( Dolny Śląsk, Cała Polska)- pełne oddelegowanie.Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Pomoc w sprzedaży i wykładaniu towaru, obsługa komputera z programem sprzedaży oraz kasy fiskalnej, nauka samodzielnej obsługi klientów, pomoc w dbaniu o czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Osielsko (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie głowy, farbowanie, umawianie klientów na wizyty
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Płock (mazowieckie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Organizacja pracy biurowej, tworzenie zestawien, wprowadzanie danych do systemu, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Nowa Wieś Rzeczna (pomorskie)