Praca FAKTURZYSTA Posądza Agro Grupa Bonako sp. z o.o.

Stanowisko: FAKTURZYSTA

Wynagrodzenie: od 2 800 PLN

Zakres obowiązków: fakturowanie dokumentów

Data publikacji: 2016-06-02

Lokalizacja: Posądza (małopolskie)

Pracodawca: Agro Grupa Bonako sp. z o.o.

Miejsce pracy:
32-104 Posądza 133, powiat: proszowicki, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Posądza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: proszowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Koniusza

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Fakturzystka (wymagany staż - lata: 1)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność fakturowania, bardzo dobra znajomość programu komputerowego OPTIMA (w zakresie fakturowanie-magazyn)

Nazwa pracodawcy: Agro Grupa Bonako sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: proszowicki

Gmina pracodawcy: Koniusza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Posądza

Numer budynku pracodawcy: 133

Profil działalności pracodawcy: Hurtownia warzyw i owoców

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka