Praca FAKTURZYSTA - POMOC W PRODUKCJI PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH Kurzejewo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kurzejewo, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wprowadzanie faktur zakupu do systemu komputerowego, sprawdzanie ilości dostarczonego materiału do produkcji przewódów hydraulicznych, zakuwanie przewodów hydraulicznych, przygotowywanie dokumentacji WZ do klientów, wystawianie faktur sprzedazy klientom

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
FAKTURZYSTA - POMOC W PRODUKCJI PRZEWODÓW HYDRAULICZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kurzejewo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świecki

Zawód:
pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów gumowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż z rezerwy art.49 ustawy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Wojska Polskiego 195A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUPCV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: świecki

Gmina pracodawcy: Świecie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świecie

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 195A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

1226U - KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Radom (mazowieckie)

KSIĘGOWY DZIAŁU FINANSE I KSIEGOWOŚĆ/ SENIOR PROCESS ASSOCIATE - od 4 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie wyższe, zaawansowana znajomość MS Office, Nessoft, IC-Accounting, doświadczenie zawodowe: min.3 lata w dziale księgowości w przedsiębiorstwie międzynarodowym , znajomość j. angielskiego. rosyjskiego biegle.Ogólny zakres obowiązków: wprowadzanie danych do systemu ERP, współpraca w zakresie lokalnych audytów.Zapewnienie prawidłowego przygotowania wyników finansowych (Trial Balance) w wyznaczonym terminie ze szczególnym uwzględnieniem terminowego procesowania dokumentów PK, rozliczenia transakcji bankowych, kont, środków trwałych, należności i zobowiązań. Weryfikacja oraz wysyłka wyniku finasowego( TB- Trial Balnce).Weryfikacja oraz bezbłędne księgowanie dokumentów PK zarówno utworzonych przez Genpact jak i otrzymanych od klientów. Odpowiedzialność za zapewnienie kompletnośći wszystkich zaksięgowanych dokumentów PK oraz za ich archiwizację. Sprawozdawczość w zakresie Księgi Głównej. Współpraca w zakresie audytu wewnętrznego i zewnętrznego. Wykonywanie obowiązków zgodnie ze standardami SOX i kontroli wewnetrzej. Prowadzenie usług księgowych dla klientów zagranicznych. Współpraca z globalnymi Oddziałami Genpact.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Frydrychowo (kujawsko-pomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

SPORZĄDZAIE UMÓW KREDYTOWYCH, DORADZTWO
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy , obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Lubań (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów w sklepie ogólnospożywczym
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Brdów (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

PRACE BIUROWE
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Polkowice (dolnośląskie)

FREZER - do 1 850 PLN

frezowanie półfabrykatów, obsługa maszyn i urządzeń,
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Katowice (śląskie)

MECHANIK - od 1 850 PLN

Naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Włoszczowice (świętokrzyskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY- ROBOTY PUBLICZNE - od 925 PLN

Prace pielęgnacyjno-porządkowe na terenie gmny.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Niegosławice (lubuskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRZY UPRAWIE WARZYW - od 925 PLN

przygotowanie ziemi do obsadzenia, wysiew, sadzenie, uprawa, pielęgnacja i obróbka warzyw, zbiór i pakowanie, prace gospodarcze, porządkowe na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Żegrówko (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - od 1 850 PLN

nauczyciel w grupie przedszkolnej, przaca z dziećmi o potrzebie kształcenia specjalnego
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Tychy (śląskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Myślenice (małopolskie)

GLAZURNIK - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

pozyskiwanie klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Iława (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK UPRAWY PIECZAREK - od 1 850 PLN

nadzór nad prawidłowym procesem przebiegu uprawy pieczarek, realizacja założeń związanych z ilościa i jakością uzyskiwanych plonów, planowanie i organizwoanie, zarządzanie produkcją
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Jankowice (śląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

odśnieżanie i zwalczanie śliskości
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

STAŻ/RPO+N/- TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestrów, przygotowywanie korespondencji itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

BRYGADZISTA STOLARNI - od 2 500 PLN

Zarządzanie zespołem pracowników stolarni, prace związane z wykonywaniem płotów drewnianych i wysyłka na eksport.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Tyniowice (podkarpackie)

KIEROWCA -DOSTAWCA - od 925 PLN

rozwożenie posiłków do gryfina i pobliskich miejscowości
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Gryfino (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - od 1 850 PLN

prace biurowe, prowadzenie dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Rusiec (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWO-MAGAZYNOWY - do 2 000 PLN

bieżąca obsługa poczty wewnętrznej, kurierskiej, wykonywanie czynności kancelaryjnych, pomoc w wykonywaniu prac magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Sławków (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 200 PLN

Wycięcie gałęzi jabłoni w sadzie o pow 3ha, zbiór:wiśni zpow 0,5ha, gruszek o pow 1,5ha, jabłek z pow 3ha, czereśni o pow 0,3ha,
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gośniewice (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrzenioweic
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Niwiska (podkarpackie)

TYNKARZ - od 1 850 PLN

prace tynkarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Mława (mazowieckie)

Wybierz miejscowość

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed