Praca FAKTURZYSTKA Grochowiska Księże kontakt przez PUP

Grochowiska Księże, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FAKTURZYSTKA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grochowiska Księże

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żniński

Zawód: fakturzystka

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Składowa 4, 88-400 Żnin, powiat: żniński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wszystkie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: żniński

Gmina pracodawcy: Żnin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żnin

Ulica pracodawcy: Składowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fakturzystka

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO - od 1 850 PLN

utrzymanie porządku na tereniezewnętrznym, zamiatanie, pielenie, koszenie, obsługa ciągnika, zimą odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Mława (mazowieckie)

DRUKARZ - do 2 000 PLN

- obsługa maszyn drukarskich
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Ruda Śląska (śląskie)

TAPICER - od 2 000 PLN

produkcja mebli tapicerowanych, obijanie stelaży tapicerskich, oklejanie steaży meblowych pianką, według określonego wzoru, nakladanie tkaniny obiciowej
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Jankowy (wielkopolskie)

PRZYGOTOWYWANIE PÓŁPRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH - od 650 PLN

PRZYGOTOWYWANIE PÓŁPRODUKTÓW GARMAŻERYJNYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ LEPIENIA PIEROGÓW I KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMILOGICZNYCH, DOŚWIADCZENIE W LEPIENIU PIEROGÓW
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

sprzedaż oraz magazynowanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Regulice (małopolskie)

SPRZEDAWCA-INFORMATYK - od 1 850 PLN

Sprzedawca-informatyk
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca w magazynie budowlanym
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Krzeszów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 950 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Warszawa (mazowieckie)

MASARZ - od 1 850 PLN

rozbiór półtuszy wiepszowych i wołowych
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Niedźwiedź (małopolskie)

obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala do kart płatniczych, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy, wydawanie gotówki i przygotowywanie zapłaty za towar, samodzielna obsługa klienta, wykonywanie wystaw na witrynie i w sklepie, przygotowywanie towaru i wydawanie na zewnątrz, sporzadzanie protokołów reklamacji, sporzadzanie raportów kasowych dobowych, miesiecznych, okresowych, inwentaryzacja towaru, prowadzenie rejestrów sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Turek (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 2 500 PLN

Transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wola Drwińska (małopolskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 1 850 PLN

opieka nad zierzętami opieka
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Wielichowo (wielkopolskie)

Asystowanie przy przyjmowaniu towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Adamów (lubelskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT - do 2 200 PLN

1. Naliczanie składki na ubezpieczenie zdrowotne dla osób bez prawa do zasiłku dla bezrobotnych.2. Tworzenie zbiorów raportów imiennych RZA w systemie PŁATNIK.3. Tworzenie zbiorów raportów z prawem RCA w systemie PŁATNIK.4. Sporządzanie w systemie PŁATNIK deklaracji DRA.5. Sporządzanie raportów imiennych korygujących oraz deklaracji korygujących.Okres zatrudnienia od 05.07.2016 do 04.07.2017. W przypadku osób podejmujących po raz pierwszy pracę na stanowisku urzędniczym w jednostkach o których mowa w art. 2 ustawy o pracownikach samorządowych, umowa o pracę będzie zawarta na czas określony nie dłuższy niż 6 miesięcy.
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Starogard Gdański (pomorskie)

INSTRUKTOR ZAJĘĆ ARTYSTYCZNYCH - od 1 850 PLN

prowadzenie warsztatów artystycznych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lubsko (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż odzieży
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Skowrony (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

sprzedaż, układanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

sprzedaż usług Cyfrowego Polsatu i Plusa
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK (Z) - do 1 850 PLN

montaż quadów i skuterów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Lusławice (małopolskie)

przyjęcie,wydanie i wycena towarów,obsługa klienta,obsługa kasy fiskalnej i terminala,utrzymanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Leszno (wielkopolskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Przygotowanie materiału pod wyrób mebli oraz ich montaż
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Łobżenica (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - do 2 500 PLN

prowadzenie księgi handlowej, sporządzanie sprawozdań finansowych
kontakt przez PUP - 2015-05-27 - Warszawa (mazowieckie)

SPAWACZ (Z) - do 1 850 PLN

Spawacz
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Wola Rzędzińska (małopolskie)