Praca F-SPRZEDAWCA W STACJI PALIW Złotoryja PRZEDSIĘBIORSTWO Ochman Adam Ochman

Miejsce pracy:
59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przyjmowanie i wydawanie należności za zakupione towary i usługi. Nadzór nad punktami tankowania paliw płynnych i towarem wyłożonym w wewnątrz sklepu. Obsługa klientów - tankowanie pojazdów. Uzupełnianie i porządkowanie towarów wyłożonych w wewnątrz sklepu. Utrzymanie czystości wewnątrz stacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: F-SPRZEDAWCA W STACJI PALIW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złotoryja

Zawód: sprzedawca w stacji paliw

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: doświadczenie zawodowe - mile widziane

Nazwa pracodawcy: PRZEDSIĘBIORSTWO Ochman Adam Ochman

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Rolnicza 3, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV + list motywacyjny ze zdjęciem na adrese-mail lukasz-rabenda (at) o2.pl

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Rolnicza

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca w stacji paliw