Praca F-PRACOWNIK BIUROWY Jadwisin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jadwisin, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: F-PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jadwisin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 21.08.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Andersa 2, 59-220 Legnica, powiat: m. Legnica, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: m. Legnica

Gmina pracodawcy: Legnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legnica

Ulica pracodawcy: Andersa

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Podobne oferty pracy

STARSZY SPPECJALISTA DS.ADAPTACJI DANYCH - od 8 373,75 PLN

Odpowiedzialność za rozwój i analize danych, monitorowanie modułów i zbioru danych, kontrola jakości procedur ładowania danych,kontrola jakości procedur ładowania danych,tworzenie statystyk oraz raportowanie danych,kontakt z dostawcami odnośnie brakujących danych lub problemów technicznych,udział w spotkaniach 24/7 data roster,wykonywanie pracy na wezwanie telefoniczne.
kontakt przez PUP - 2016-07-09 - Gdynia (pomorskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Ostrołęka (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 850 PLN

praca w przemyśle przetwórczym
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Włoszakowice (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zapoznanie sie z pzepisami i regulaminami, obsługa biura, obsługa interesanta, obsługa telefonów, obsługa urządzeń biurowych, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Sosnowiec (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Biezące prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Jaworzno (śląskie)

STAŻYSTA - REFERENT - 997,4 PLN

obsługa korespondencji wychodzącej, zapoznanie się z podstawowymi przepisami prawnymi, zapoznanie się z procedurami administracyjnymi
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Pszczyna (śląskie)

INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień, analiz na podstawie otrzymanej bazy informacji/danych, wsparcie działu utrzymania ruchu w procesach, prowadzenie i nadzorowanie remontów i inwestycji
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gorlice (małopolskie)

STOLARZ-POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

Stolarz-pomocnik stolarza
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Kawczyn (wielkopolskie)

GLAZURNIK - MŁOCHÓW - od 1 850 PLN

wykonywanie prac glazurniczych, praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Młochów (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

MENEDŻER DZIAŁU TECHNICZNEGO - od 5 650 PLN

kontrola procesów maszyn i urządzeń wtryskowych, prowadzenie audtów, wewnetrzne zarzązanie zespołem techników, kontakt z zarzadem w j.koreańskim, kontaky z klientami w j. koreańskim; min.6 m-cy doświadczenia w pracy w firmie polsko-koreańskiej o profilu motoryzacyjnym; biegła znajomość j.koreańskiego w mowie i piśmie
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Strzelce Opolskie (opolskie)

*PRACOWNIK OBSŁUGI SALI ZABAW (REFUNDACJA DO 30 R. Ż. ART. 150F) - od 1 900 PLN

obsługa klienta, sprzedaż biletów, prezentacjaoferty
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lubin (dolnośląskie)

OPTYK OKULAROWY - od 2 000 PLN

wykonywanie pomiarów wad wzroku za pomocą przyrządów, dobieranie okularów korekcyjnych oraz dokonywanie napraw i konserwacja wszystkich typów okularów; przeprowadzanie pomiarów oftalmicznych oraz badanie komputerowe wzroku, dobieranie szkieł okularowych, soczewek kontaktowych, korygujących wady wzroku na podstawie własnych pomiarów lub recepty lekarza okulisty, dobieranie opraw okularowych na podstawie pomiaru rozstawu źrenic, szerokości osadzenia nosa i szerokości czaszki; mocowanie szkieł w oprawie, naprawa okularów i pomocy wzrokowych
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - od 2 600 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - od 2 057,31 PLN

Wspomaganie nauczyciela w prowadzeniu zajęć i organizacji zabaw dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Stalowa Wola (podkarpackie)

610U PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kowalanka (mazowieckie)

FRYZJERKA DAMSKO-MĘSKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stazu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoz,- strzyżenie damsko-męskie,- mycie i masaz głowy,- przygotowanie stanowiska pracy fryzjera do wykonywania usług,- modelowanie i stylizacja fryzur,- farbowanie, balayage, ombre,- upięcia i uczesania okolicznościowe.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Zgierz (łódzkie)

OPERATOR CNC - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn sterowanych numerycznie. Toczenie, frezowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, kontakt pok. nr. 9 tut. PUP
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 500 PLN

Spawanie metodą TIG i MAG, prace ślusarskie, montowanie konstrukcji
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Krotoszyn (wielkopolskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

sprzedaż, układanie bukietó, dekoracje, dekoracja sal kościołów, kasa fiskalna
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE SZKOŁY, TERENU SZKOŁY, BOISK, PLACU ZABAW, MALOWANIE KLAS, KORYTARZY, ODŚNIEŻANIE, DROBNE NAPRAWY,
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ ( STAŻ ) - 997,4 PLN

Poznanie procedur organizacji i realizowania zadań związanych z rejestracją i ewidencją i inne
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

HODOWCA DROBIU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lutocin (mazowieckie)