Praca ELEKTRYK Złotoryja PINIO-BUD Adam Kot

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: montaż i naprawa instalacji

Data publikacji: 2016-02-03

Lokalizacja: Złotoryja (dolnośląskie)

Pracodawca: PINIO-BUD Adam Kot

Dolna 3, 59-500 Złotoryja, powiat: złotoryjski, woj: dolnośląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotoryja

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotoryjski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złotoryja

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 07.05.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: staż pracu nim. 2 lata

Nazwa pracodawcy: PINIO-BUD Adam Kot

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: świadectwo ukończenia szkoły

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: złotoryjski

Gmina pracodawcy: Złotoryja

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotoryja

Ulica pracodawcy: Dolna

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

wykształcenie min. zawodowe lub średnie elektryczne, doświadczenie mile widziane, uprawnienia elektryczne.Praca w okolicach Milicza i Trzebnicy.Zakres obowiązków: przyłącza elektryczne, budowa oświetlenia osiedlowego, instalacje elektroenergetyczne
Instalacje Elektroenergetyczne i Techniczne ITEL Marcin Dudek - 2016-06-07 - Krotoszyn (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

Wyonywanie prac z zakresu elektryki.
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac porządkowych w Urzędzie Gminy Pilegrzymka
Urząd Gminy w Pielgrzymce - 2016-11-22 - Pielgrzymka (dolnośląskie)

Wymagane doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B. Kontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny.
PHU EL-WLOD WŁODARSKI TOMASZ - 2016-04-28 - Rybnik (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 300 PLN

Elektryk
Spółdzielnia "ASPROD" - 2017-06-13 - Strzyżów (podkarpackie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

Wykonywanie prac na terenie zakładu
"SAKHO" Sp. z o.o. - 2016-11-17 - Sosnowiec (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - do 3 000 PLN

obsługa firmy pod względem kadr i płac, prowadzenie biura
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 2 180 PLN

Prace remontowe w pustych gminnych lokalach mieszkalnych i użytkowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: montaż instalacji elektrycznych kotłów, odpowiedzialność za sprawność elektryczną maszyn i urządzeń; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe - elektryk
HEF - STAL Sp. z o.o. - 2015-10-20 - Zborowskie (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Świerzawa (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawy mechaniczne, naprawy blacharskie
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wojcieszów (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż detaliczna
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Złotoryja (dolnośląskie)

OPIEKUN FINASOWY - od 2 800 PLN

sprzedaż produktów finasowych Kasy Stefczyka, obsługa kasowa, marketing, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 936 EUR

Montaż gniazdek, przełączników, puszek, wykonywanie przeglądów technicznych, instalacji elektryczne, okablowywanie szaf, czytanie rysunków technicznych, inne typowe prace elektryczne
Fischer Personalservice - 2015-10-15 - Niemcy (Niemcy)

zgods\nie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTRYK - do 1 850 PLN

isntalacje elektryczne, przyłęcza, domki jednorodzinne,
Dekerinstal Robert Kniejski - 2016-08-11 - Bytom (śląskie)

Montaż i demontaż instalacji elektrycznycvh i fotowoltaicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Police (zachodniopomorskie)

-projektowanie instalacji elektrycznych-dojazd do klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Chorzów (śląskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 2 500 PLN

Naprawa urządzeń gastronomicznych - instalacje elektryczne.
P.U.H. JĘDREK Andrzej Miotke - 2015-12-21 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTRYK - 1 850 - 3 000 PLN

montaz rozdzielnic pomiarowych
"ELEKTRO" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sławomir Mikołajczak - 2016-02-18 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

prace śłusarskie
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Uniejowice (dolnośląskie)

ELEKTRYK - 14 - 16 PLN

zgodnie z wykonywanym zawodowem.
"HOMANIT Polska Sp. z o.o. i Spółka" Spółka Komandytowa - 2016-06-28 - Karlino (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - do 13 PLN

prace elektryczne na budowie
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Chorzów (śląskie)

ELEKTRYK - od 10 PLN

Naprawy, remonty instalacji elektrycznych.Kontakt telefoniczny w godz. 8.00-17.00
Tomasz Ślaz Instalatorstwo Elektryczne - 2016-03-29 - Siedlce (mazowieckie)

ANIMATOR KULTURY - od 2 000 PLN

Prowadzenie imprez okolicznościowych dla dzieci. Organizacja czasu wolnego.
kontakt przez PUP - 2017-05-25 - Złotoryja (dolnośląskie)

wykonywanie instalacji elekrtycznych, odgromowych, przyłączy różnego rodzaju, szeroko pojętych prac ogólnobudowlanych, wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Ruda Śląska (śląskie)

ELEKTRYK - od 4 000 PLN

Umowa zlecenie w okresie próbnym, następnie umowa o pracę. Wynagrodzenie od 4000 zł netto. CV na adres e-mail: a.simoni (at) jakubowski-csa.com Prace w Europie i poza nią. Wykonywanie instalacji elektrycznych i niskoprądowych w obrębie linii przemysłowych i transportowych. Wykonywanie prac instalacyjnych, przyłączeniowych i montażowych. Diagnostyka i usuwanie usterek. Montaż tras, kabli, rozdzielnic, aparatury elektrycznej, szaf sterowniczych. Dokonywanie pomiarów elektrycznych.
"JAKUBOWSKI" Mateusz Jakubowski - 2016-02-22 - Wadowice (małopolskie)

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY - 3 000 - 4 000 PLN

Organizacja transportu, zapewnienie prawidłowego przepływu informacji i dokumentów, nadzór nad realizowanymi zleceniami, obsługa klientów z Polski i zagranicy.
Sylwia Marciniak - 2016-01-20 - Złotoryja (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych na budowach stacji paliw
PETROSERWIS Piotr Pakulski - 2017-01-24 - Jastrowie (wielkopolskie)