Praca ELEKTRYK - UTRZYMANIE RUCHU /BRANŻA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII/ Kielce INSTYTUT OZE Sp. z o.o.

Staszica 1/115, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków: w/g potrzeb

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
ELEKTRYK - UTRZYMANIE RUCHU /BRANŻA ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII/

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kielce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Kielce

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kielce

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku elektryka , automatyka, mechanika utrzymania ruchu lub pokrewne,umiejętność czytania schematów elektrycznych, uprawnienia SEP do 1KV,pracowitość, punktualność oraz zaangażowanie,dobra organizacja pracy własnej oraz współpracy z innymi pracownikami.Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.Zakres obowiazków; bieżące prace w zakresie utrzymania ruchu urządzeń w zakładzie przetwórczo - utylizacyjnym,zapewnienie prawidłowości działania linii produkcyjnych pod względem elektryki,dozór stanu technicznego i poprawnego funkcjonowania urządzeń,diagnostyka usterek i usuwanie awarii.Planowanie i organizacja prawidłowego przebiegu procesu produkcji.

Nazwa pracodawcy: INSTYTUT OZE Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: wskazany kontakt e-mail; rekrutacja (at) ioze.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: m. Kielce

Gmina pracodawcy: Kielce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kielce

Ulica pracodawcy: Staszica

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Kielcach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 24.11.2015