Praca ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA / ELEKTROMECHANIK Milicz U.H.P. CORAL Władysława Kołodziejska

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
56-300 Milicz, powiat: milicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
wykształcenie bez znaczenia, minimalne doświadczenie w branży elektrycznej ( możliwość przyuczenia), chęć do pracy. Praca powiat milicki i krotoszyński

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 500 - 4 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA / ELEKTROMECHANIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Milicz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: milicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Milicz

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 500 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 6

Nazwa pracodawcy: U.H.P. CORAL Władysława Kołodziejska

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt telefoniczny lub CV i podanie wysłać e-mailem do firmy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: milicki

Gmina pracodawcy: Milicz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Milicz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy