Praca ELEKTRYK POJAZDÓW. Gdynia Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej sp. z o.o

Platynowa 19/21, 81-154 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Naprawa i diagnostyka autobusów.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 950 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 3 950 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK POJAZDÓW.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 950 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagana znajomość branży autobusowej oraz elektroniki.

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Autobusowej sp. z o.o

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Platynowa

Numer budynku pracodawcy: 19/21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromechanik pojazdów samochodowych*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 26.11.2015

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH - do 2 000 PLN

MONTAŻ TORÓW KABLOWYCH I INSTALACJI ELEKTRYCHNYCH, MONTAŻ OSPRZĘTU I OPRAW OŚWIETLENIOWYCH, MONTAŻ I PODŁACZEMNIE ROZDZIELNIE, URUCHOMIENIE SYSTEMÓW ELEKTRYCHNYCH
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Gdynia (pomorskie)

OPIEKUN EKSPOZYCJI W MUZEUM - od 1 850 PLN

Nadzór nad bezpieczeństwem ekspozycji i eksponatów. obsługa zwiedzających muzeum, dbanie o ład i porządek na ekspozycjach, obsługa recepcji muzeum.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Gdynia (pomorskie)

KIEROWCA - od 1 750 PLN

Kierowca
RUBO-SERWIS SP. Z O.O. - 2015-11-30 - Gdynia (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 2 100 PLN

Prace ślusarskie: szlifowanie, wiercenie, montaż elementów.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 3 000 PLN

Prace związane z konsrrwacją i bieżącymi naoprawami instalacji elektrycznej 230 V i 380 V.Kontrola i bieżące naprawy sprzętu elektromechanicznego.Wsparcie przy montażu i uruchomieniu urządzeń montażowych oraz ich konserwacja.Odpowiedzialność za prawidłowość i jakośc wykonywanej pracy.Uczestnictwo w szkoleniach obowiązujących w firmie.
CIMC TRAILER POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-30 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Gotowanie zup i innych potraw.
KARINA BUKOWSKA, 'Restauracja Luna' - 2016-05-13 - Gdynia (pomorskie)

POKOJOWA - od 13 PLN

SPRZĄTANIE POKOI
kontakt przez OHP - 2016-03-09 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK ELEWACJI - od 3 000 PLN

Praca przy elewacjach, dbanie o porządek na stanowisku pracy, wykonywanie poleceń przełożonych.
PBC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-16 - Gdynia (pomorskie)

SZLIFIERZ - od 17 PLN

Brak danych
Randstad Polska - 2016-07-09 - Gdynia (pomorskie)

MURARZ - 2 200 - 2 700 PLN

Wykonywanie robót murarskich, zwłaszcza doświadczenie w murowaniu klinkieru, czytanie rysunku technicznego
WLS Wojciech Stasiak - 2016-03-31 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMONTER - 3 000 - 4 500 PLN

Wykonywanie instalacji teletechnicznych, wykonywanie pomiarów
Virtus Control Piotr Roszkowski - 2016-02-22 - Gdynia (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

-przyjmowanie dostaw-rozkładanie towaru-sprawdzanie dat ważności towaru-sprawdzanie stanów magazynowych-składanie faktur i towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Gdynia (pomorskie)

PRACZ - od 1 850 PLN

Sortowanie bielizny hotelowej, obsługa tunelu pralniczego, obsługa pralek.
Pralnia Hevelius Sp. z o.o. - 2016-06-29 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 14 PLN

Pakowanie przy taśmie w zakładach mięsnych.
IFLEXS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-10 - Gdynia (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Gdynia (pomorskie)

DEKARZ - od 1 870 PLN

układanie materiałów pokryciowych papy, dachówki, blachy, wykonywanie i montaż obróbek blacharskich.
Jacek Jarema ZAKŁAD BUDOWLANY 'DEKAR' - 2016-08-24 - Gdynia (pomorskie)

TECHNIK MECHANIK-KONSERWATOR - od 2 100 PLN

Naprawa urządzeń typu: wózek widłowy. Naparawa: samochód osobowy.
CETUS WÓZKI WIDŁOWE-Radosław Błaszczyk - 2016-05-17 - Gdynia (pomorskie)

REFERENT DS. BHP (POWER) - 997,4 PLN

Przygotowywanie projektó pism wewnetrznych i zewnetrznych, obsługa administracyjna, prowadzenie szczegółowej bieżącej dokumentacji wieloosobowego stanowiska pracy ds. BHP, archiwizacja dokumentó zgodnie z Instrukcją Kancelarayjną, wprowadzanie danych do programu eDekret.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Gdynia (pomorskie)

KONSERWATOR HOTELOWY - od 3 000 PLN

• kontrola stanu technicznego obiektu, przyjmowanie zgłoszeń o awarii na obiektach• umiejętność identyfikacji i diagnozowania awarii, uszkodzeń i usterek,• wykonanie bieżących napraw i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującymi procedurami, egzekwowanie napraw gwarancyjnych, zlecanie kontroli serwisowych.• odczyty liczników zużycia mediów,• koordynacja pracy działu technicznego
"FOLWARCZNA" GÓRSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA - 2016-06-09 - Gdynia (pomorskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - do 2 000 PLN

Montaż komputerów, testowanie sprzętu komputerowego, lutowanie kondensatorów, programowanie,lutowanie układów SMD
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie półproduktów, wydawanie posiłków, obsługa maszyn kuchennych, dbanie o czystość stanowiska
BUI DUC HIEP FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA - 2016-03-18 - Gdynia (pomorskie)

MALARZ - LAKIERNIK PROSZKOWY - od 2 500 PLN

Prace malarskie. Przygotowanie powierzchni do lakierowania proszkowego. Równomierne nakładanie elementów do pieca i wykładanie do suszenia.
PPHU "LIR-KOR" Ryszard Kordys - 2016-09-30 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

ZGodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gdynia (pomorskie)

BIBLIOTEKARZ - od 2 800 PLN

obsługa biblioteki, obsługa czytelni
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Kwiatkowskiego - 2017-03-10 - Gdynia (pomorskie)

LAKIERNIK MEBLOWY - od 14 PLN

Prace przygotowawcze, malowanie drzwi.
"DREMIX"-Zakład Produkcji Drzwi Harmonijkowych i Drewnianych - 2017-02-07 - Gdynia (pomorskie)

SPECJALISTA W WYDZIALE WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ - nieodpłatny

Zapoznanie się z pracą nad dokumentacją wydziału. Zdobycie wiedzy w zakresie funkcjonowania jednostki administracji morskiej. Opracowywanie / redagowanie i tłumaczenie materiałów w języku angielskim.
URZĄD MORSKI W GDYNI - 2017-02-08 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 16 PLN

Układanie sieci energetycznych 0,4 kV i 15 kV i instalacji elektrycznych. Wykonywanie muf kablowych nn 0,4 kV i Sn 15 kV. Montaż urządzeń i aparatów elektroenergetycznych. Naprawy bieżących uszkodzeń na zewnątrz i wewnątrz obiektów budowlanych.
Przedsiębiorstwo Portowe SIEĆ - 2016-01-21 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - WARZYWA/OWOCE - od 2 295 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej.
TESCO (POLSKA) Sp. z o.o. - 2016-07-08 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI POMOCNICZEJ - od 1 950 PLN

Prace pomocnicze przy wykończeniu kombinezonów ochronnych
Protek- System Sp. z o.o - 2016-02-10 - Gdynia (pomorskie)