Praca Elektryk Centrala Złotów Media Expert

Nazwa stanowiska: Elektryk

Miejscowość: Centrala Złotów

Województwo: wielkopolskie

Powiat: pilski

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-08

Wymagania dla kandydatów:
uprawnienia elektryczne do 1kV (mile widziane),
umiejętność pracy w zespole,
sumienność i zaangażowanie,
dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferowane korzyści:
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do wyników pracy,
benefit w postaci karty MultiSport,
stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznym rozwoju.

Zakres obowiązków:
do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będą należały wszelkiego rodzaju prace związane z elektryką i oświetleniem,
utrzymanie ruchu, wykonywanie remontów i przeglądów, usuwanie awarii i usterek urządzeń i sieci wysokiego, średniego i niskiego napięcia,
wykonywanie prac montażowych,
monitorowanie pracy urządzeń i sieci mediów.

Pracodawca: Media Expert