Praca ELEKTRYK Uniejów Artur Marciniak ARTMAR

22 -go Lipca 4/35, 99-210 Uniejów, powiat: poddębicki, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie tras kablowych oraz podłączanie rozdzielni.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Uniejów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: poddębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Uniejów

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 400 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV

Nazwa pracodawcy: Artur Marciniak ARTMAR

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: poddębicki

Gmina pracodawcy: Uniejów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Uniejów

Ulica pracodawcy: 22 -go Lipca

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poddębicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

POKOJOWA - od 10,5 PLN

sprzątanie pokoi i pomieszczeń użytkowych w hotelu
F.H.U. EL-JAN B.U.T. OLIMP TRAVEL Janusz Tatara - 2016-04-25 - Byczyna (łódzkie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych.Mile widziane wykształcenie zawodowe - ukończona szkoła o profilu elektrycznym, mile widziane doświadczenie zawodowe. Prawo jazdy kat. "B".
Elektrotum Piotr Tumulka - 2016-12-19 - Racibórz (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 800 PLN

Montaż sieci wewnątrzbudynkowej oraz dosyłowej, zaciąganie mikrokabla do kanalizacji.Praca w Siedlcach.
Ultratel P. Skonieczny E. Szyc Spółka Cywilna - 2016-12-01 - Siedlce (mazowieckie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - od 1 850 PLN

Prasowanie odzieży
PPH " HERS" HENRYKA SUPEŁ - 2016-02-19 - Poddębice (łódzkie)

ELEKTRYK - od 4 000 PLN

- budowa linii kablowych oraz linii napowietrznych- montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną- wykonywanie przeglądów technicznych-konserwacja oraz naprawa instalacji
Zakład Robót Elektrycznych EL-MONT Krzysztof Kuśmierski - 2016-12-06 - Bielawa (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kałów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

prace elektryczne
NEXEON GROUP POLSKA- MACIEJ STECEK - 2017-02-15 - Lubin (dolnośląskie)

ELEKTRYK - do 2 200 PLN

Prowadzenie napraw oraz prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń, wykonywanie i modernizacja instalacji elektrycznych.
Tarczyński Spółka Akcyjna - 2016-09-15 - Ujeździec Mały (dolnośląskie)

POZOSTALI KUCHARZE - 997,4 PLN

pomoc kucharza
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Uniejów (łódzkie)

ELEKTRYK - do 2 000 PLN

diagnostyka oraz dokonywanie napraw urządzeń elektrycznych
Proszkownia Mleka Sp. z o.o. w Piotrkowie Kujawskim - 2017-01-16 - Piotrków Kujawski (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - 2 200 - 2 600 PLN

ENERGETYK - SERWIS Żychlin Sp. z o.o. - 2016-03-07 - Żychlin (łódzkie)

ELEKTRYK - do 15 PLN

Wykształcenie kierunkowe; doświadczenia zawodowe na ww. stanowisku; uprawnienia do 1 kV; prawo jady kat. B; miejsce pracy: Gliwice i okolice
MATEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-04-07 - Gliwice (śląskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

Szycie konfekcji damskiej ( sukienki )
"GALIMORE" Piotr Sodol - 2016-09-12 - Poddębice (łódzkie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

brukarz
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Poddębice (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

-prace przy urządzeniach elektrycznychokres próbny 1 miesiąc, praca na terenie Śląska
FUDMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-11-23 - Sławków (śląskie)

PRASOWACZKA - od 1 850 PLN

Prasowanie odzieży damskiej lekkej
Firma "Hen-Pol" Henryk Kępka Poddębice - 2016-09-02 - Poddębice (łódzkie)

WYKONYWANIE PRZYŁĄCZY I INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH TYMCZASOWYCH UMOŻLIWIAJĄCYCH REALIZACJĘ PRAC BUDOWLANYCH, WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH W OBIEKTACH BUDOWLANYCH ZGODNIE Z DOKUMENTACJĄ TECHNICZNĄ, WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH ZENĘTRZNYCH, TELETECHNICZNYCH I ODGROMOWYCH, KONTROLOWANIE NA BIEŻĄCO JAKOŚCI WYKONYWANYCH PRAC, W TYM KONTROLOWANIE FUNKCJONALNOŚCI INSTALACJI, USUWANIE USTEREK, PRZYGOTOWANIE DO ODBIORU I URUCHOMIENIA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, WYKONYWANIE POMIARÓW POMONTAŻOWYCH (ODBIORCZYCH) INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I SKUTECZNOŚCI OCHRON PRZECIWPOŻAROWYCH, WYKONYWANIE DROBNYCH PRAC MONTERSKO-ŚLUSARSKICH I BUDOWLANYCH W TRAKCIE REALIZCJI PRAC INSTALATORSKICH (POINSTALACYJNYCH);WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, DOKŁADNOŚĆ, ZDOLNOŚCI MANUALNE, ZDROWIE FIZYCZNE, MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT.B, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA, MILE WIDZIANA KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ J.UKRAIŃSKIEGO
VAMIR SP Z O O - 2016-11-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK LOMBARDU - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Poddębice (łódzkie)

ELEKTRYK - do 1 950 PLN

wykonywanie prac monterskich, instalacji elektrycznych, montaż maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Olkusz (małopolskie)

Umiejętnośc wykonywania prac elektrycznych, naprawa kotłów
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

wykonywanie instalacji elektrycznych
F.H.U. HERTER Teresa Mizera - 2016-06-14 - Luszowice (małopolskie)

ELEKTRYK - od 14 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 7-15
Carry Pet Food Sp. z o.o. - 2016-12-02 - Trzebielino (pomorskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

praca w kuchni
KOMPACT Sp. z o.o. - 2016-06-17 - Uniejów (łódzkie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

Elektryk
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kartuzy (pomorskie)

ELEKTRYK - od 12 PLN

czuwanie nad poprawną pracą instalacji, naprawa i konserwacja oraz wykonywanie przeglądów technicznych instalacji
UNIMEX Zenon Paryska i Krzysztof Paryska sp. jawna - 2016-08-10 - Szepietowo (podlaskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Dokonywanie codziennego przeglądu maszyn i urządzeń, wykonywanie na bieząco niezbędnych prac konserwacyjnych, remontowych i zapobiegawczych, codzienny obchód rozdzielni elektrycznej i stacji transformatorowych, sprawdzanie prawodłowości pracy wskazań urządzeń pomiarowo-kontrolnych
SOLAN INVESTMENT SP. Z O.O. - 2017-01-09 - Głowno (łódzkie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

elektryk
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

dokonywanie bieżących napraw inst. elektrycznejzapewnienie sprawności instalacji elektrycznej
PRINO-PLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ JOINT VENTURE PRODUKCJA ARTYKUŁÓW HIGIENICZNYCH - 2017-02-17 - Malbork (pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 400 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Lipówki (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY W GOSPODARSTWIE ROLNYM - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac w gospodarstwie rolnym
GOSPODARSTWO ROLNE EMILIAN CZERWIŃSKI - 2016-05-23 - Pełczyska (łódzkie)