Praca ELEKTRYK Kraków MAREK SROKA FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "VISKAT"

Miejsce pracy:
31-621 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Prace elektryczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie dowolne, 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność czytania dokumentacji, zaświadczenie do pracy na wysokości, samodzielność

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie