Praca ELEKTRYK - KONSERWATOR(NR 0646) Bydgoszcz ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Outsourcing pozycjonowania

Stanowisko: ELEKTRYK - KONSERWATOR(NR 0646)

Wynagrodzenie: 2 500 - 3 000 PLN

Zakres obowiązków: kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń, wykonywanie zlecanych przez przełożonych drobnych napraw lub remontów zgodnie z procedurami panującymi wewnątrz firmy, usuwanie usterek oraz wykonywanie prac konserwatorskich, przeprowadzenie bieżących konserwacji urządzeń

Data publikacji: 2016-02-05

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
kontrola stanu technicznego maszyn i urządzeń, wykonywanie zlecanych przez przełożonych drobnych napraw lub remontów zgodnie z procedurami panującymi wewnątrz firmy, usuwanie usterek oraz wykonywanie prac konserwatorskich, przeprowadzenie bieżących konserwacji urządzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK - KONSERWATOR(NR 0646)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane 2-letnie doświadczenie zawodowe, uprawnienia SEP min. do 1kV kategorii E, znajomość instalacji elektrycznych, umiejetność pracy w zespole, mile widziany stopień niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy:
ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Witebska 27, 85-778 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
kontakt osobisty:ERPLAST Sp. z o.o.ul. Witebska 2785-778 Bydgoszczlub CV należy przesłać na adres e-mail: hanna.zielinska (at) erplast.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Witebska

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*