Praca ELEKTRYK-KONSERWATOR Ropczyce ST Sp. z o.o. - WROCŁAW O/RZESZÓW

39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Prace porządkowe, konsrwacje, usuwanie drobnych usterek i awarii, obsługa sprzętu zmechanizowanego służącego do utrzymania usługi porządkowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-KONSERWATOR

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ropczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ropczyce

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kv

Nazwa pracodawcy: ST Sp. z o.o. - WROCŁAW O/RZESZÓW

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Uprawnienia SEP do 1KV. Mile widziane doświadczenie.Kontakt tel. pod nr 510 012 761

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Ropczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ropczyce

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*