Praca ELEKTRYK-KONSERWATOR (O) Łęg Tarnowski DŁUGOŃ-NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zaszkolna 27, 33-131 Łęg Tarnowski, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
prace montazowe, konserwatorskie oraz remontowe instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: prośba pracodawcy

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK-KONSERWATOR (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęg Tarnowski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żabno

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 4)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Uprawnienia SEP do 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie na stanowisku min. 4 lata, uprawnienia SEP do 1kv, praca w Łęgu Tarnowskim na jedną zmianę od 7.00-15.00, wynagrodzenie 1850,- bruttto, umowa na okres próbny. Kontakt: DŁUGOŃ-NOVA sp. z o.o. ul. Zaszkolna 27, 33-131 Łęg Tarnowski, wcześn. kontakt telefoniczny 661991164 (8.00-16.00), ( wymagane dokumenty: świadectwa pracy oraz uprawnienia)

Nazwa pracodawcy:
DŁUGOŃ-NOVA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, św. pracy, uprawnienia

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Godziny : 8.00-15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: tarnowski

Gmina pracodawcy: Żabno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęg Tarnowski

Ulica pracodawcy: Zaszkolna

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*