Praca ANALITYK BIZNESOWY Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Zbieranie i analiza wymagań technicznych oraz biznesowych. Tworzenie strategii biznesowej projektów IT, opracowanie i organizacja procesu stworzenia/nowych produktów/usług. Tworzenie raportów analitycznych (finansowo - technicznych) na podstawie analizy rynkowej w j. angielskim, rosyjskim oraz polskim. Tworzenie strategii i ofert komercyjnych dostosowanych do poszczególnych segmentów na rynku światowym w j. rosyjskim, angielskim oraz polskim. Tworzenie planów audytów działalności i zarządzanie sprawnością jego przeprowadzenia przez zespół podporządkowany - wystawienie podsumowującej opinii w różnych wersjach językowych. Opracowywanie i tworzenie schematów automatyzacji systemów zarządzania strukturą (elementy programowania systemów, tworzenie kodów programistycznych).

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Praca min. 110 godz. miesięcznie

Nazwa stanowiska: ANALITYK BIZNESOWY

Data zakończenia pracy: 10.05.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie dowolne (poziom wykształcenia nie jest koniecznym warunkiem, zamiast tego koniecznym warunkiem jest ukończenie kursów w tej dziedzinie), min. 5 lat doświadczenia w zawodzie, bardzo dobra znajomość Excel, ACCESS, Microsoft SQL Server, analityczne myślenie, umiejętność szybkiego uczenia się i rozwiązywania problemów, wychodzenie z inicjatywą, samodzielność, ukończone kursy z zakresu sprzedaży oraz analizy rynków (preferujemy kursy Implementing Business Logic with MDX in Microsoft SQL Server), biegła znajomość języka angielskiego i rosyjskiego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie