Praca ELEKTRYK Kępno ELIZJUM Paweł Niczke

Ks. P. Wawrzyniaka 5, 63-600 Kępno, powiat: kępiński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Budowa instalacji elektrycznych - montaż i wykonawstwo

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kępno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kępiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kępno

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: ELIZJUM Paweł Niczke

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kępiński

Gmina pracodawcy: Kępno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kępno

Ulica pracodawcy: Ks. P. Wawrzyniaka

Numer budynku pracodawcy: 5

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego i telekomunikacyjnego oraz części do niego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTRYK - 3 800 - 4 000 PLN

montaż instalacji elektrycznej w maszynach przemysłowych, konserwacja i naprawa instalacji przemysłowych, podłąxczanie szaf sterowniczych, rozdzielczych i ich okablowania, usuwanie bieżących usterek, przeglądy maszyn
Strzegomskie Zakłady Mechaniczne ZREMB - 2017-02-09 - Strzegom (dolnośląskie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

drobne naprawy instalacyjne / stanowisko pogotowia awaryjnego
PRO-INSTAL - 2016-02-18 - Świętochłowice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej.
Przedsiębiorstwo Handlowe "GABRIELA" Gabriela Kasprzak - 2016-07-25 - Opatów (wielkopolskie)

Wykonywanie prac elektromontażowych: montażurządzeńelektrycznych, układanie linii kablowych i kabli
SPECIAL EDITING ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-28 - Osiek (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

montaż aparatury rozdzielczej oraz instalacji elektrycznych
DB TECHNIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2015-12-07 - Ruda Śląska (śląskie)

ELEKTRYK - do 2 000 PLN

KONTROLA EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ, MODERNIZACJA PARKU MASZYNOWEGO
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW "PRZYJAŹŃ" - 2016-12-06 - Słupca (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 3 493 PLN

wykonywanie robót elektrycznych, wynagrodzenie od 3493 zł netto , uzależnione od doświadczenia
INVEST- TECH Sp. z o.o. - 2016-03-22 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU - od 1 850 PLN

Kontakt z kontrahentami z zagranicy, obsługa komputera, prowadzenie dokumentacji. Biegła znajmość języka angielskiego.
CHOJMEX ROMAN MOŚ - 2016-06-16 - Chojęcin (wielkopolskie)

POMOCNIK TYNKARZA - od 2 000 PLN

Prace pomocnicze przy tynkowaniu na zewnątrz oraz wewnątrz budynków, umiejętność nakładania tynków maszynowych
FHU "POS-BUD" Robert Tarnawski - 2017-01-02 - Kępno (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 1 750 PLN

instalacje elektryczne
Weco Instal Duda Andrzej - 2015-12-02 - Bytom (śląskie)

STRÓŻ/PORTIER - od 1 850 PLN

Ochrona obiektu. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności.
CHOJMEX ROMAN MOŚ - 2016-06-22 - Chojęcin (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 2 500 - 3 000 PLN

praca na halach produkcyjnych - wymiana instalacji elektrycznych. Na początek umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Zabrze (śląskie)

ELEKTRYK - od 7 000 PLN

PRACE NA BUDOWIE W DELEGACJI NA TERENIE NIEMIEC
PERSONALSERVICE.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-05-05 - Gubin (lubuskie)

ELEKTRYK - 2 000 - 2 200 PLN

klimatyzacje
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KIEROWCA KAT. B - od 1 850 PLN

Przewóz towarów w transporcie krajowym
PPHU TOMPOL TOMASZ PIETRUS - 2016-10-19 - Myjomice (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT B - 1190 - od 3 000 PLN

transport osób do miejsca pracy i z powrotem
PPHU Meblohand - 2016-08-23 - Baranów (wielkopolskie)

Wykonywanie instalacji elektrycznych wewnętrznych, linie kablowe na zewnątrz.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "WEINER" Jerzy Weiner - 2016-05-18 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

montowanie instalacji elektrycznych, pomary instalacji
EUROBUD Paweł Góralczyk - 2016-11-09 - Jaworzno (śląskie)

MONTER MEBLI - od 1 850 PLN

Przygotowywanie do montażu oraz kompletowanie elementów krzeseł, obsługiwanie urządzeń ręcznych potrzebnych do montażu, montaż krzeseł, przygotowywanie krzeseł do malowania.
kontakt przez OHP - 2016-11-15 - Mroczeń (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Bieżąca kontrola pracy i stanu technicznego maszyn produkcyjnych, zapewnienie ciągłości produkcji. Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowanie działań zapobiegawczych. Remonty, naprawa, czyszczenie i konserwacje maszyn i urządzeń.
Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych SA - 2016-09-27 - Zgierz (łódzkie)

prace elektryka, drobne naprawy
Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu - 2017-01-20 - Chorzów (śląskie)

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

Sprzedaż internetowa, obsługa komputera, prowadzenie dokumentacji.
"CHOJMEX" Roman Moś - 2017-01-27 - Chojęcin (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI - od 1 850 PLN

sprawdzanie i odbieranie poczty w formir tradycyjnej, obsługa urządzen komputer, drukarka, fax, nadzór nad dokumentami firmowymi, przygotowywanie dokumentów do przetargów
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Kępno (wielkopolskie)

PRACOWNIK DS. ADMINISTRACYJNO-KADROWYCH - od 2 100 PLN

Obsługa komputera;pisanie pism; rozliczanie dotacji; fakturowanie, sprawy kadrowe. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Słupia pod Kępnem (wielkopolskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

Montowanie urządzeń elektrycznych, wykonywanie i uruchamianie instalacji elektrycznych, ocena stanu technicznego maszyn, uruchamianie układów sterowania regulacji zabezpieczeń maszyn elektrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Wielkie Gowino (pomorskie)

OPERATOR MASZYN DO ROZKROJU PŁYT - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn do rozkroju płyt. Wymagane doświadczenie zawodowe 2-3 lata. Wynagrodzenie do uzgodnienia.
IDŹCZAK-MEBLE Firma P.H.U. Roman Idźczak - 2017-01-12 - Łęka Opatowska (wielkopolskie)

KONSERWOWANIE ISTNIEJĄCEJ INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ,DIAGNOZOWANIE, WYKRYWANIE ORAZ USUWANIE USZKODZEŃ. KONSERWOWANIE LUB REMONTOWANIE OPRAW OŚWIETLENIOWYCH STOSOWANYCH W POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH I NA WOLNYM POWIETRZU.
HOTEL CONTINENTAL SC - 2016-02-25 - Krynica Morska (pomorskie)

MALARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Malowanie konstrucji stalowych (doświadczenie zawodowe mile widziane)
INTOP Sp. z o.o. - 2016-04-05 - Rychtal (wielkopolskie)