Praca ELEKTRYK, ELEKTROMONTER, ELEKTRONIK, Gniezno Vertical

Południowa 21, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
konserwacja i serwis urządzeń dźwigowych oraz ich montaż, wykownywanie instalacji elektrycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK, ELEKTROMONTER, ELEKTRONIK,

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gniezno

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat B

Nazwa pracodawcy: Vertical

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Sobieskiego 20, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy:
instalowanie dzwigów osobowych , towarowych urządzeń dla niepełnosprawnych. Serwis i konserwacja. roboty budowlane i elektryczne

Nazwisko osoby zgłaszającej: Tomasz Pilarski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

przewóz osób i towarów
Radio Taxi LECH Roman Śniegowski - 2016-05-06 - Gniezno (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Gniezno (wielkopolskie)

SPAWACZ MAG/MIG - od 1 850 PLN

Spawanie
Firma Majewski Zakład Mechaniczny - 2016-01-20 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca w branży motoryzacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Gniezno (wielkopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
Kancelaria Finansowa Szewczyński Stolz - 2016-08-12 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI WAGI - od 11 PLN

obsługa wagi
PIAST GROUP Spz o.o. - 2016-08-02 - Łabiszynek (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

prowadzenie spraw zwiazanych z rejestrem umów, projektów. organizacja obiegu dokumentów, ewidencjonowanie oraz klasyfikacja dokumentacji, zakładanie i prowadzenie rejestrów w programie komputerowym, przyjmowanie i wydawanie korespondencji.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Gniezno (wielkopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Trzemeszno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

sprzedaż na stacji paliw
Usługi Motoryzacyjne Tacho - Tech S. z o.o. - 2016-06-06 - Gniezno (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Gniezno (wielkopolskie)

KROJCZY - 997,4 PLN

wykrawanie elementów odzieży wg szablonów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Wierzyce (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRAC DORYWCZYCH - od 1 850 PLN

mycie okien, sanitariatów, klatek schodowych, zamiatanie placu, chodników, plewienie, podlewanie , sadzenie
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gniezno (wielkopolskie)

przygotowywanie posiłków
"Bernard Kubiak" - 2016-04-13 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 750 PLN

w/w zakresu czyności
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Gniezno (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 2 200 PLN

montaż instalacji nawodnieniowych
PHU Ha - Dwa- O Gniezno Paweł Filipiak - 2016-07-11 - Gniezno (wielkopolskie)

HOT KITCHEN CHEF - od 1 050 PLN

Przygotowywanie potraw gorących z kuchni indyjskiej, w sczególności potraw wegańskich i wegetariańskich
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA I OPIEKUN ROŚLIN DONICZKOWYCH - od 1 850 PLN

praca w szklarni polegająca na sprzedaży i uprawie roślin doniczkowych (sadzenie, podlewanie, pielenie itp.), mile widziane doświadczenie w pracy przy kwiatach i roślinach doniczkowych, wymagana umiejętność pracy w grupie, pozytywne nastawienie, motywacja o pracy, umiejętność szybkiego uczenia się, dyspozycyjność, budowanie pozytywnych relacji z klientami
Kwiaciarnia Pełczyński - 2016-07-26 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA, KASJER - od 950 PLN

sprzedawca, kasjer. Wymagana umiejętność obsługi kasy fiskalnej ,preferowane min 3-letnie doświadczenie w handlu. Praca w sklepie "żabka" w Gnieźnie .Pół etatu, dwie zmiany
PH JULIA - 2016-01-05 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 400 PLN

Osoba ds. utrzymania czystości. Dbanie o czystość na obiekcie, wyrzucanie śmieci, mycie podłóg
Amlux Sp. z o.o. - 2016-01-28 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 965 PLN

prowadzenie samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Gniezno (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PLAC - od 1 850 PLN

naliczanie wynagrodzeń, zus-ów, prowadzenie akt osobowych, mile widziany stopień niepełnosprawności, kontakt e-mail: aneta.kujawa (at) biuroprofit.home.pl
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Gniezno (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW - 1 850 - 3 500 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
PHU BAKARA - 2016-07-14 - Gniezno (wielkopolskie)

POMOCNIK MURARZA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Głębokie (wielkopolskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

Bezpieczny przewóz towarów na trasach międzynorodowych, wypełnianie dokumentacji przewozowej, dbanie o powierzone mienie oraz samochód
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Gniezno (wielkopolskie)

MONTER STOLARKI - 997,4 PLN

montaż okien, rolet, bram, drzwi, parapetów itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Gniezno (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed