Praca ELEKTRYK / ELEKTROMONTER / AUTOMATYK Gdańsk PPE PRZEMYSŁAW SARNOWSKI

Miejsce pracy:
80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
-Demontaż, montaż i upinanie kabli na trasach kablowych statków,-Osoby chętne proszone są o kontakt: telefoniczny 600-596-359 lub e-mail: info (at) pp-e.eu

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 15 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 15 zł / 1 h

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK / ELEKTROMONTER / AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 15 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP E 1KV

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Elektryk*

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1:
Mechanik automatyki przemysłowej i urządzeń precyzyjnych*

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_2: Elektromonter (elektryk) zakładowy

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Nazwa pracodawcy: PPE PRZEMYSŁAW SARNOWSKI

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Adres pracodawcy: 83-115 Goszyn 7, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: tczewski

Gmina pracodawcy: Tczew

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Goszyn

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*