Praca ELEKTRYK Duszniki-Zdrój NARTORAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNARTORAMA Sp. z o.o.

Zieleniec 136, 57-340 Duszniki-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Samodzielne wykonywanie robót elektrycznych w budynku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Duszniki-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Duszniki-Zdrój

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - słaby

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - słaby

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia elektryczne (wymagany staż - lata: 3)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zawodowe,średnie lub wyższe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
NARTORAMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNARTORAMA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Duszniki-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Duszniki-Zdrój

Ulica pracodawcy: Zieleniec

Numer budynku pracodawcy: 136

Profil działalności pracodawcy: działalność i usługi turystyczna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*