Praca ELEKTRYK- AUTOMATYK(NR 6012) Bydgoszcz Kaplast Sp. z o.o.

Hutnicza 113, 85-873 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
zapewnienie prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji syst. automatyki przemysł., analiza przyczyn powstawania awarii i zapobieganie ich występowaniu, wykonywanie działań prewencyjnych, działania usprawniające produkcję

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK- AUTOMATYK(NR 6012)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. średnie techniczne: elektryk, automatyk, mechatronik, mile widziane doświadczenie zawodowe, wymagane uprawnienia elektryczne

Nazwa pracodawcy: Kaplast Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv należy przesłać na adres e-mailowy: kaplast (at) kaplast.com.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Hutnicza

Numer budynku pracodawcy: 113

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*