Praca ELEKTRONIK Złotów ROMB spółka akcyjna

Kujańska 10e, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
1. Nadzór nad maszynami i urządzeniami w zakresie elektroniki,2. Naprawa, przeglądy, konserwacja i modernizacja,3. Odpowiedzialność za wybór i montaż podzespołów odpowiednich do rodzaju urządzenia,4. Prowadzenie pomiarów i testów urządzeń elektronicznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Umowa o pracę na czas określony 3 miesiące z możliwością przedłużenia.System pracy zmianowy: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złotów

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN/godz

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oczekiwane doświadczenie zawodowe pół roku oraz mile widziane uprawnienie energetyczne.

Nazwa pracodawcy: ROMB spółka akcyjna

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV,Skierowanie do pracy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Adres strony pracodawcy: www.metalplast-karo.com.pl

Ulica pracodawcy: Kujańska

Numer budynku pracodawcy: 10e

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*