Praca ELEKTRONIK Wodzisław Śląski Adegis Sp. z o. o. - Sp. K.

Stanowisko: ELEKTRONIK

Wynagrodzenie: 1 750 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Diagnostyka i naprawa elektroniki przemysłowej.

Data publikacji: 2015-12-28

Lokalizacja: Wodzisław Śląski (śląskie)

Pracodawca: Adegis Sp. z o. o. - Sp. K.

Marklowicka 23, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 750 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. CV należy wysyłać na adres mailowy.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Zawód: monter-elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 750 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie zawodowe i osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Nazwa pracodawcy: Adegis Sp. z o. o. - Sp. K.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Marklowicka

Numer budynku pracodawcy: 23

Profil działalności pracodawcy:
Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: monter-elektronik*