Praca ELEKTRONIK Dzikowo kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTRONIK

Wynagrodzenie: od 800 PLN

Zakres obowiązków: regeneracja, naprawa wzmacniaczy lampowych, prace związana ze sprzedażą automatów dozujących, maszyn na rynki wschodnie

Data publikacji: 2016-07-08

Lokalizacja: Dzikowo (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dzikowo, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
regeneracja, naprawa wzmacniaczy lampowych, prace związana ze sprzedażą automatów dozujących, maszyn na rynki wschodnie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.25

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTRONIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dzikowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 800 PLN

Data zakończenia pracy: 30.08.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Technik elektronik* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*