Praca ELEKTROMONTER(NR 4713) Bydgoszcz ABM Serwis Piotr Nowakowski

Stanowisko: ELEKTROMONTER(NR 4713)

Wynagrodzenie: 15 - 20 PLN

Zakres obowiązków: montaż okablowania i aparatury elektrycznej

Data publikacji: 2016-06-30

Lokalizacja: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: ABM Serwis Piotr Nowakowski

85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 15 - 20 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER(NR 4713)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 15 - 20 PLN/godz

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie elektryk, elektromonter, umiejętność czytania schematów

Nazwa pracodawcy: ABM Serwis Piotr Nowakowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Jaśminowa 9, 86-065 Drzewce, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 607-039-324 - p. Tomasz Ludwikowski w godz. 8:00-17:00Miejsce pracy: Bydgoszcz + teren woj. kujawsko-pomorskiego

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00-17:00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: bydgoski

Gmina pracodawcy: Białe Błota

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Drzewce

Ulica pracodawcy: Jaśminowa

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.06.2016