Praca ELEKTROMONTER Wieliczka ELSTA sp. z o.o.

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 3 555 PLN

Zakres obowiązków: Montaż elektrycznych tras kablowych w dużych obiektach przemysłowych, układanie kabli SN, NN, sterowniczych i automatyki, zabudowa aparatury elektrycznej, montaż rdzeni.

Data publikacji: 2016-04-08

Lokalizacja: Wieliczka (małopolskie)

Pracodawca: ELSTA sp. z o.o.

Janińska 32, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Montaż elektrycznych tras kablowych w dużych obiektach przemysłowych, układanie kabli SN, NN, sterowniczych i automatyki, zabudowa aparatury elektrycznej, montaż rdzeni.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 555 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wieliczka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wieliczka

Zawód: elektromonter sieci trakcyjnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 555 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektromonter instalacji elektrycznych

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: ELSTA sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, skierowanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Janińska

Numer budynku pracodawcy: 32

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter sieci trakcyjnej