Praca ELEKTROMONTER MASZYN SZYNOWYCH(NR 3188) Nakło nad Notecią SK - WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

89-100 Nakło nad Notecią, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
uprawnienia SEP do 1kV, umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j. rosyjskim

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: wynagrodzenie 13,50zł za godzinę

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER MASZYN SZYNOWYCH(NR 3188)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Nakło nad Notecią

Zawód: elektromonter taboru szynowego

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
rosyjski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie zawodowe, elektromonter maszyn elektrycznych, 3 letnie doświadczenie zawodowe, bardzo dobra znajomość j. rosyjskiego w mowie i piśmie, prawo jazdy kat. B, znajomość rysunku technicznego

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy:
SK - WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zygmunta Augusta 14, 85-082 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
tel. 603-111-326 - p. Ewa Iciek w godz. 8:00-16:00wynagrodzenie 13,50zł brutto za godzinę

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Zygmunta Augusta

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter taboru szynowego

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.05.2016