Praca ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH Poznań KRISMAR Sp. z o.o. Sp.K.

Stanowisko: ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH

Wynagrodzenie: od 13,5 PLN

Zakres obowiązków: diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek różnego typu maszyn elektrycznych na podstawie oględzin i pomiarów elektrycznych

Data publikacji: 2016-07-08

Lokalizacja: Poznań (wielkopolskie)

Pracodawca: KRISMAR Sp. z o.o. Sp.K.

28 CZERWCA 1956R. 223 229, 61-485 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
diagnozowanie, wyszukiwanie i usuwanie usterek różnego typu maszyn elektrycznych na podstawie oględzin i pomiarów elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 13,5 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: brutto/godz.

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poznań

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Poznań

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Poznań

Zawód: elektromonter maszyn elektrycznych

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 13,5 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat.B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie - 3 lata

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: JĘZYK ROSYJSKI

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność czytania dokumentacji technicznej w j.rosyjskim

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: KRISMAR Sp. z o.o. Sp.K.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

11 LISTOPADA 9, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: zgłoszenia telefoniczne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Siedlce

Gmina pracodawcy: Siedlce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Siedlce

Ulica pracodawcy: 11 LISTOPADA

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter maszyn elektrycznych

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.07.2016