Praca ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH Kutno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
wykonywanie czynności w zakresie obsługi konserwacji, modernizacji oraz remontów urządzeń elektrycznych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER MASZYN ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kutno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kutnowski

Zawód: elektromonter maszyn elektrycznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.12.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe 4-letnie

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Wyszyńskiego 11, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: staż do 30 rokużycia

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: kutnowski

Gmina pracodawcy: Kutno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kutno

Ulica pracodawcy: Wyszyńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: produkcja i dystrybucja pary wodnej

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter maszyn elektrycznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.10.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy