Praca ELEKTROMONTER Lublin HVS Furgał Kawalec Sp.j

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Montaż i demontaż urządzeń elektrycznych, składanie szaf sterowniczych, montaż aparatury, układanie tras kablowych na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe, uprawnienia SEP powyżej 1 KV, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zepsole, sumienność, odpowiedzialność

Data publikacji: 2016-04-04

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: HVS Furgał Kawalec Sp.j

BUDOWLANA 26, 20-469 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Montaż i demontaż urządzeń elektrycznych, składanie szaf sterowniczych, montaż aparatury, układanie tras kablowych na terenie województw: lubelskiego, mazowieckiego i podlaskiego.Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe, uprawnienia SEP powyżej 1 KV, prawo jazdy kat. B, umiejętność pracy w zepsole, sumienność, odpowiedzialność

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: technik elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 04.08.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Technik elektryk*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: UPRAWNIENIA SEP POWYŻEJ 1kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia SEP

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
[Uprawnienie 1] : UPRAWNIENIA SEP POWYEJ 1KV[Umiejętność 1] : SUMIENNNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nazwa pracodawcy: HVS Furgał Kawalec Sp.j

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: BUDOWLANA

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Miejski Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.04.2016