Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Tuszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Tuszyn, powiat: łódzki wschodni, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych, oświetleniowych i siłowych, dobierając osprzęt, urządzenia rozdzielcze i zabezpieczenie niskiego napięcia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tuszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łódzki wschodni

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: gotowość do pracy w delegacji

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Częstochowska 40/52, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Częstochowska

Numer budynku pracodawcy: 40/52

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2015-12-29 - Żuromin (mazowieckie)

MURARZ - od 2 570 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 300 PLN

szycie konfekcji damskiej, młodzieżowej.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER-HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru do i z magazynu, sprzedaż towaru
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Malbork (pomorskie)

MURARZ BIAŁY - od 2 500 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Obsługa wstępna surowców.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Staszów (świętokrzyskie)

883S - KIEROWNIK NA STACJI PALIW - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Radom (mazowieckie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

wg pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Radziejów (kujawsko-pomorskie)

KSIĘGOWA (KADRY, PŁACE, KSIĘGOWOŚĆ) (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Zabrze (śląskie)

*OPIEKUN MEDYCZNY (STAŻ) - 997,4 PLN

wykonywanie czynności opiekuńczych u osoby chorej i niesamodzielnej na zlecenie i pod nadzorem pielęgniarki
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Lubin (dolnośląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe, gipsowanie ścian, układanie glazury
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Chrzanów (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zapoznanie się z przepisami BHP, p. poż., działalnością wydziału, wypisywanie wezwań, przygotowywanie poczty do wysyłki, prace kancelaryjne w wydziale, rejestrowanie korespondencji wychodzącej, wprowadzanie danych do komputera, pomoc w archiwum zakładowym, przygotowywanie projektów pism urzedowych, inne prace kancelaryjne
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Pszczyna (śląskie)

PRACOWNIK PRZEŁADUNKOWY - do 11,7 PLN

PRACE PRZEŁADUNKOWE, KOMUNIKACJA Z ZAŁOGĄ STATKU (ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW); WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWQE, MILE WIDZANA ZNAJOMOŚĆ ZASAD ZAŁADUNKU STATKÓW, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO W MOWIE, DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO; PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM W GODZINACH: 22.00-06.00; 06.00-14.00; 14.00-22.00 RÓWNIEŻ W WOLNE DNI - 40 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNY KSIĘGOWY - od 1 800 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywność, zainteresowanie modą, umiejętność obsługi komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Racibórz (śląskie)

obsługa klienta, sporządzanie zamówień i przyjmowanie towaru, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej, wprowadzanie do komputera towarów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Gorlice (małopolskie)

1. Przyjmowanie zamówień bezpośrednich i telefonicznych2. Składanie zamówień3. Wypisywanie faktur, WZ, paragonów4. Wypisywanie faktur, WZ, paragonów5. Zapoznanie się ze stanowiskiem stażu6. Zapoznanie się z przepisami BHP i PPOŻ
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Pępowo (pomorskie)

zakres obowiązków: pomoc przy przygotowaniu posiłków obiadowych dla dzieci, obsługa urządzeń kuchennych, utrzymanie czystości i porządku w kuchni i stołówce.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Mielec (podkarpackie)

TŁOCZARZ W METALU - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

PIASKARZ - od 2 000 PLN

podłączanie i rozłączanie osprzetu do piaskowania po zakończeniu pracy, przygotowanie elementów do piaskowania, kontrolowanie procesu piaskowania
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Sztum (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace murarskie, tynkarskie, szlunkowe, ocieplenia budynków, malowanie.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Olesno (opolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac fizycznych na poszczególnych budowach zleconych przez przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Gliwice (śląskie)

ORGANIZATOR OBSŁUGI SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - 997,4 PLN

sprzedaż internetowa obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wieruszów (łódzkie)

TECHNIK MASAŻYSTA - 2 500 - 3 000 PLN

wykonywanie masaży i zabiegów na ciało
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Nowy Targ (małopolskie)

SZEWC - KALETNIK - od 1 750 PLN

Naprawa obuwia, dorabianie kluczy
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Nysa (opolskie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

prace brukarskie, układanie kostki, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Chrzanów (małopolskie)

FAKTURZYSTKA - od 1 200 PLN

współpraca z ukraińskimi kontrahentami, sporządzanie dokumentacji magazynowej w języku ukraińskim, wystawianie faktur sprzedaży, ewidencjonowanie faktur zakupu
kontakt przez PUP - 2017-01-12 - Piaseczno (mazowieckie)