Praca ELEKTROMONTER Leżajsk BMF POLSKA Sp. z o.o.

Fabryczna 7, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie kabli elektrycznych pod funkcjonowanie urządzeń na budowach koncernów samochodowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leżajsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: leżajski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Leżajsk

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 5 000 PLN

Data zakończenia pracy: 01.10.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP do 1 KV

Nazwa pracodawcy: BMF POLSKA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: leżajski

Gmina pracodawcy: Leżajsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leżajsk

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Podobne oferty pracy

ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER / KIEROWCA - od 1 750 PLN

Obsługa klienta.Sprawowanie nadzoru oraz prowadzenie ewidencji magazynowej - magazyn materiałów budowlanych, farb i lakierów.
Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa " METEOR" Kyć Tadeusz - 2015-11-25 - Leżajsk (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 1 850 PLN

praca na liniach energetycznych (tzw.słupy) przy liniach SN ; wykonywanie instalacji wewnętrznych na halach produkcyjnych/magazynowych/domach jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Januszowice (małopolskie)

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI I WYROBÓW METALOWYCH - od 1 800 PLN

Hydrodynamiczne (maszynowe) malowanie konstrukcji stalowych aparatów i urządzeń
Zakład Mechaniczno Remontowy "CHEMREM - ORGANIKA" Sp. z o. o. - 2015-12-15 - Nowa Sarzyna (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - od 2 000 PLN

Montaż instalacji kablowych, skrzynek elektrycznych, montaż kabli w kanalizacji kablowej. Drobne prace budowlane.Praca na terenie Lublina i okolic.
ZAKŁAD INSTALATORSTWA ELEKTRYCZNEGO JERZY KOWALCZUK - 2016-09-23 - Lublin (lubelskie)

Utrzymywanie i naprawa taboru kolejowego.Rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych zadań. Oferta dostępna w sali B. Kontakt z pracodawcą - tel.: 71 717 13 22, 660 716 407.
PKP Intercity S.A. - 2016-09-30 - Wrocław (dolnośląskie)

AUTOMATYK - 2 000 - 2 500 PLN

Konserwacje, serwisowanie urządzeń numerycznych wykorzystywanych w linii produkcyjnej
EKO-STYL RENTAL Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - 2016-10-17 - Leżajsk (podkarpackie)

Dbanie o należyty stan i sprawność instalacji elektrycznejoraz oświetlenia na obiektach administrowanych przez OSiR- naprawa, montaż oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, dokonywanie wymaganych przeglądów instalacji elektrycznych i prowadzenie wymaganej w tym zakresie dokumentacji, bieżąca naprawa i konserwacja urządzeń i narzędzi elektrycznych.
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu - 2016-12-08 - Bytom (śląskie)

ELEKTROMONTER - 4 000 - 5 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych, budowa sieci elektrycznych,miejsce wykonywania pracy: Gorzów Wlkp., woj. lubuskie oraz teren Polski
Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane "Eltek" - Jan Klimczak - 2016-08-11 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

Monter wiązek kablowych i szaf sterowniczych.
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Drawsko Pomorskie (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 3 600 PLN

elektromonter
ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY ELEKTRIN - 2016-04-05 - Mosina (wielkopolskie)

BARMANKA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów baru
Restauracja WIKTORIA - 2016-11-08 - Leżajsk (podkarpackie)

wykonywanie prac związanych z naprawą i konserwacją urządzeń elektrycznych
"ELEKTRO - INSTAL" S.C. - Roman Bujak, Czesław Kosmala - 2016-05-31 - Zieleniewo (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM 3Art. 49
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

ELEKTROMONTER - do 3 000 PLN

Usuwanie awarii i usterek urządzeń elektroenergetycznych do 1 oraz 15 kV. Wykonywanie napraw, konserwacji, regulacji urządzeń i aparatury elektrycznej. Pomiary ochronne i eksploatacyjne.
SIARKOPOL GDAŃSK SPÓLKA AKCYJNA - 2016-09-26 - Gdańsk (pomorskie)

ELEKTROMONTER - od 3 000 PLN

BUDOWA LINII ENERGETYCZNYCH NN, SN, WN KABLOWYCH I NAPOWIETRZNYCH ORAZ MONTAŻ ROZDZIELNIC ENERGETYCZNYCH
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Skierniewice (łódzkie)

ELEKTROMONTER - do 2 200 PLN

Wykonywanie prac elektrycznych, instalacyjnych oraz montaż i demontaż maszyn i urządzeń elektrycznych na jednostakcha pływających.
Baltica Group Sp. z o. o. - 2016-09-29 - Gdańsk (pomorskie)

wg stanowiska
PODAR sp. z o.o. - 2016-01-26 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Pomianowo (mazowieckie)

ELEKTROMONTER -

- wykonywanie nowych instalacji elektrycznych, tras kablowych, - montaż kabli, - okablowywanie szaf rozdzielczych, - podłączanie włączników i gniazdek
Sepona GmbH - 2016-09-01 - Niemcy (Niemcy)

PRACOWNIK BIUROWY DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - 997,4 PLN

Pracownik biurowy dział świadczeń rodzinnych
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Leżajsk (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - do 2 856 PLN

Montaż i testowanie elementów automatyki bram, montaż i podłącznie maszyn, wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego, dbanie o jakość wykończonego detalu.
Randstad Polska - 2016-08-05 - Reńska Wieś (opolskie)

Wymagaane wykształcenie kierunkowe, doświadczenie min. 6 miesięcy. Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV. Aplikacje wysyłać na adres e-mail: biuro (at) elektromont.rybnik.pl
PPUH ELEKTROMONT SP. Z O.O. - 2016-11-30 - Rybnik (śląskie)

ELEKTROMONTER - od 2 800 PLN

MONTAŻ SZAF STEROWNICZYCH ZGODNIE ZE SCHEMATEM ELEKTRYCZNYM WYMAGANIAWYKSZTAŁCENEI ZAQWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANAI RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIEW ZAWODZIE
LSJ HR Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialności Sp.k. - 2017-02-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ELEKTROMONTER - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Klembów (mazowieckie)

Wykonywanie instalacji elektrycznych, montaż osprzętu, rozdzielnic, lamp, konserwacja i drobne naprawy. Oferta skierowana do osób zarejestrowanych w PUP, z ustalonym II profilem pomocy, które nie ukończyły 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kozy (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 5 000 PLN

Przewóz rzeczy na trasach międzynarodowych: Niemcy - Polska
ZAKŁAD USŁUG TRANSPORTOWYCH S.C. GOLIK JÓZEF I DOROTA - 2016-09-23 - Leżajsk (podkarpackie)

ELEKTROMONTER - 2 200 - 3 500 PLN

przebudowa energetycznych linii ziemnych i napowietrznych, przebudowa oświatlenia ulicznego, praca przy sygnalizacji świetlnej
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE "HALS" Halina Korzyńska - 2016-03-09 - Białystok (podlaskie)