Praca ELEKTROMONTER Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie instalacji elektrycznych na terenie całego kraju

Data publikacji: 2016-03-29

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie instalacji elektrycznych na terenie całego kraju

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Data zakończenia pracy: 01.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
operator podestów ruchomych, zdolność do pracy pow 3m, umiejętność spawania, wykonywanie muf, czytanie dokumentacji technicznej

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

staż w przedszkolu
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Zebrzydowice Górne (śląskie)

BIBLIOTEKARZ - do 1 850 PLN

organizacja zajęć dla dzieci i młodzieży, praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Przasnysz (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace remonotowe, roboty wykończeniowe, prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Skoczów (śląskie)

KSIĘGOWA - od 1 850 PLN

prowadzenie ewidencji księgowej
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Słupsk (pomorskie)

SPEDYTOR - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. IT (ENG: TEAM LEADER) - do 6 575 PLN

Analiza rozwiązań systemów ERP, IT oraz ich wdrażanie w Polsce. Analiza i ocena projektów przetwarzania informacji. Wykonywanie ekspertyz, kierowanie pracami analitycznymi. Diagnozowanie projektów, modernizacja.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Czostków (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Czersk (pomorskie)

PARC. DS. OBSŁUGI DEKLARACJI W US GŁOGÓW - 997,4 PLN

zg z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Głogów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

praca przy kasie ,wykladanie towaru na pólki
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Kraków (małopolskie)

MECHANIK/MONTER-DEMONTAŻ SILNIKÓW - od 1 850 PLN

demontaż silników
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Luboń (wielkopolskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI METALI - od 2 300 PLN

obróbka metali, prace montażowe elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Moderówka (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków kuchni polskiej w restauracji w galerii handlowej.
''POLAKOWSKI M1'' S.C. Adam Sergiusz Galos, Paweł Cisowski - 2016-01-12 - Kraków (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

1.Zapoznanie się z placówką, przepisami BHP i innymi dokumentami2.Zapoznanie się z dokumentacją medyczną, pensjonariuszy, prowadzenie kart obserwacji 3.Integracja pensjonariuszy4.Współudział w organizowaniu czasu wolnego pensjonariuszy (w tym zajęcia z terapii zajęciowej) 5.Prowadzenie gimnastyki i innych zajęć duchowych (forma grupowa)6.Rozwijanie ruchowych zainteresowań osób starszych 7.Ustalanie indywidualnego programu ćwiczeń fizjoterapeutycznych 8.Uczestniczenie w działaniach dotyczących promocji zdrowia9.Doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności
kontakt przez PUP - 2017-05-02 - Szemud (pomorskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Obsługa prac biurowych, obsluga komputera, zaopatrzenie w materiały biurowei techniczne.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Poniatowice (dolnośląskie)

KIEROWCA KAT. C+E - do 1 850 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; min rok doświadczenia; prawo jazdy kat. C+E; kurs na przewóz rzeczy; prowadzenie pojazdu C+E pow. 3,5 tony; kontrola dokumentów, załadunku i rozładunku; praca na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gliwice (śląskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - do 2 040 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie. Praca na umowę zlecenie.ok. 150 godzin prcay w miesiacu Dyspozycyjność w różnych godzinanch dnia 6 dni w tygodniu w godz.10:00-18:00. Oferta dostępna w sali H
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Wrocław (dolnośląskie)

ELEKTROMONTER - do 1 110 PLN

Podłączanie szaf sterowniczych.
''Kaspi'' Sp.zo.o - 2016-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

HANDLOWIEC ST(REZERWA) - 997,4 PLN

sprzedaż art. zoologicznych- prowadzenie rozmów handlowych- opieka nad zwierzętami- rozpakowanie toaru- wykładanie towaru- przygotowanie zmówień
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa maszymn : nalewarki, zakręcarki, owijarki
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Lipa (łódzkie)

SEKRETARZ - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA C + CE POW 3,5 TONY - od 1 850 PLN

wykształcenie mechanik, doświadczenie, karta kierowcy, uprawnienia, aktualne badania, znajomość j. angielskiego lub niemieckiego + rosyjski ewentualnie ukraiński, litewski
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Krotoszyn (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 488 PLN

nauczanie języka polskiego w szkole podstawowej
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wielkie Drogi (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

umiejetność obslugi kasy fiskalnej,dobry kontakt z klientem,uczciwość,dyspozycyjnośc
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)