Praca ELEKTROMONTER Kraków ZAKŁAD WYKONAWSTWA ELEKTRYCZNEGO I TELETECHNICZNEGO GRZEGORZ SZOSTAK

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Data publikacji: 2016-01-05

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: ZAKŁAD WYKONAWSTWA ELEKTRYCZNEGO I TELETECHNICZNEGO GRZEGORZ SZOSTAK

Miejsce pracy:
31-002 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Data zakończenia pracy: 10.02.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane doświadczenie, wymagane uprawnienia SEP do 1KV (w przypadku osób z doświadczeniem wymagane uprawnienia SEP E - nie dotyczy osób do 24 roku życia, natomiast uprawnienia SEP D mile widziane), mile widziane prawo jazdy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 05.01.2016