Praca ELEKTROMONTER Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ELEKTROMONTER

Wynagrodzenie: 2 800 - 3 500 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie nowych instalacji elektrycznych, ukladanie tras kablowych, montaż gniazdek, przełączników, montaż oświetlenia

Data publikacji: 2016-02-17

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie nowych instalacji elektrycznych, ukladanie tras kablowych, montaż gniazdek, przełączników, montaż oświetlenia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 800 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER

Data zakończenia pracy: 06.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: praca na wysokości pow. 3 m

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Lipsko (mazowieckie)

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTROMECHANIK - od 5 100 PLN

efektywne wykonywanie prac utrzymania ruchu w zakresie napraw awaryjnych oraz prewencyjnychi remonyowych na urządzeniach, sytemach i liniach produkcyjnych, głównie w zakresie mechaniki, elektryki i pneumatyki, identyfikacja oraz wdrażanie usprawnień w celu poprawy wydajności , niezawodności i bezpieczeństwa urządzeń
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Poznań (wielkopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Ujsoły (śląskie)

SPRZĄTACZKA /NIEPEŁNOSPRAWNI/ - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal lekcyjnych, ciągów komunikacyjnych, snitariatów.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Płock (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA(NR 5560) - od 2 500 PLN

Planowanie i prowadzenie pracy wychowawczo- dydaktycznej z dziećmi, prowadzenie obserwacji pedagogicznej mającej na celu poznawanie potrzeb rozwojowych dzieci, dokumentowanie wyników obserwacji, współdziałanie z rodzicami w sprawach wychowania i nauczania dzieci, współpraca ze specjalistami świadczącymi pomoc psychologiczną, pedagogicznączy też terapeutyczną oraz zdrowotną dla dzieci.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

RPO
kontakt przez PUP - 2017-10-02 - Darłowo (zachodniopomorskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

Jw.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA (STAŻ) - 997,4 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, prace biurowe, wysyłanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Lubin (dolnośląskie)

DOZORCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK SKLEPU W DZ. WARZYWA/OWOCE - od 2 000 PLN

wystawianie towaru do sprzedaży,segregacja towaru pod względem świeżości, ekspozycja towaru na stoisku, drobne prace porządkowe
CARREFOUR - 2016-09-09 - Kraków (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

1. Obsługa punktu Informacji Turystycznej.2. Udzielanie informacji turystom.3. Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Łęczyca (łódzkie)

PRZYTYK-TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z harmonogramem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Wrzeszczów (mazowieckie)

PRACOWNIK SERWISOWY - od 925 PLN

sprzątanie obiektu handlowego, obsługa zmywarki tunelowej, sprzątanie pomieszczeń biurowych i terenu zewnętrznego, pomieszczeń magazynowych i segregacja odpadów
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Marki (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Spawanie, frezowanie, cięcie aluminium.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY PRAC OGRODNICZYCH - od 1 200 PLN

sadzenie, przesadzanie, ochrona i inne prace pielęgnacyjne w ogrodnictwie, cięcie drzew i krzewów
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Piaseczno (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA - do 1 850 PLN

Praca pomocnicza w montowaniu mebli, transportowanie mebli, rozładunek i załadunek towaru.Miejsce pracy: Wrocław Kontakt kandydató z pracodawcą telefonicznyUmowa zlecenie na 1 rok następnie jeśli kandydat się sprawdzi -umowa o pracę. Oferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykładanie towaru, segregowanie, odbiór towaru zgodnie z fakturą, obsługa klienta oraz kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Ropa (małopolskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

Oferta w ramach refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy tylko dla osób bezrobotnych skierowanych z PUP Rypin
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

Obsługa betoniarki, agregatu tynkowego
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Zgierz (łódzkie)

kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Wołomin (mazowieckie)

PRACOWNIK ROLNY - od 1 000 PLN

ręczna praca w sadzie, pielęgnacja drzewek, zrywanie owoców
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Czaplinek (mazowieckie)

KIEROWNIK MARKETINGU - 2 300 - 3 000 PLN

prowadzenie aukcji allegro, prowadzenie sklepu internetowego i Facebook i Funpage
kontakt przez PUP - 2017-06-14 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 3 500 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Nowa Sól (lubuskie)

TRAKOWY - od 2 000 PLN

MANIPULACJA DREWNA TARTACZNEGO, PRZECIERANIE TARCICY, SZTAPLOWANIE PRZETARTYCH DESEK;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ŚREDNIE TECHNICZNE, ZNAJOMOŚĆ GATUNKÓW DREWNA, KURS OBSŁUGI TRAKA, 3 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Szczecin (zachodniopomorskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Morzeszczyn (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Sprzedaż produktów oferowanych w sklepie, orgaznizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie dostaw towarów, pomoc nabywcy przy wyborze produktów, inkasowanie należności, dbałość o czystość i estetykę miejsca sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

sprządzanie wezwań, zawiadowmień, sporządzanie projektów pism urzędowych, prace kancelaryjne, przygotowywanie korepondencji do wysyłki pocztowej, wprowadzanie danych do systemów komputerowych, obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, kserokopiarka, faks, itp., prace w archiwum zakładowym, inne pomocnicze prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-08-18 - Pszczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów szkolno- biurowych
kontakt przez PUP - 2017-09-29 - Miastko (pomorskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 800 - 1 700 PLN

Pomoc w codziennej higienie, zakupy, sprzątanie, gotowanie, pranie oraz prasowanie.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Toruń (kujawsko-pomorskie)