Praca ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH Ryki kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
montaż, naprawa, konserwacja i badania okresowe urządzeń dźwignicowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER / KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGNICOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ryki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: rycki

Zawód:
elektromonter / konserwator urządzeń dźwignicowych

Dokładniejszy opis oferty pracy:
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter / konserwator urządzeń dźwignicowych (wymagany staż - lata: 3)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
Badania uprawniające do wykonywania prac na wysokości

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty:
Montaż, obsługa, konserwacj i naprawa urządzeń dźwigowych

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min. zawodowe, min. 3 lata doświadczenia w zawodzie elektromonter/konserwator urządzeń dźwignicowych, umiejętność obsługi, konserwacji i naprawy urządzeń dźwignicowych, uprawnienia elektryczne eksploatacyjne do 1 KV, badania uprawniające do wykonywania prac na wysokości

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Rynek Stary 50/55, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: nie wymagane

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: rycki

Gmina pracodawcy: Ryki

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ryki

Ulica pracodawcy: Rynek Stary

Numer budynku pracodawcy: 50

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1