Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH Miłki kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Miłki, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI NISKOPRĄDOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miłki

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, mechaniczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Gdańska 11, 11-500 Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Prosimy nie przesyłać dokumentów aplikacyjnych do PUP. Oferta skierowana wyłącznie do osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Giżycku.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: giżycki

Gmina pracodawcy: Giżycko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Giżycko

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 08.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DO SPRAW ZAMÓWIEŃ I ROZLICZEŃ - od 2 600 PLN

składanie zamówień na towary u zagranicznych dostawców (język obcy), rozliczenie importu, sporządzanie raportów
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Gospodarz (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

obsługa stałych klientów, pozyskiwanie nowych klientów, realizacja planów sprzedazowych, reazlizowanie akcji promocyjnych, raportowanie wyników sprzedaży, dbanie o dobry wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Częstochowa (śląskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 100 PLN

Nauczyciel przedszkola- wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, planowanie i prowadzenie pracy wychowawczej, dydaktycznej, i opiekuńczej, dobry kontakt z dziećmi, kultura osobista, mile widzane doświadczenie zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA/ POMOC KUCHARZA (Z) - do 1 850 PLN

Sprzedawca/pomoc kucharza
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Ciężkowice (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż stolarki okiennej
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Lipsko (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 910 PLN

Pomoc przy robotach wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie itp)
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Jaworzno (śląskie)

KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI, BADAN I SERWISU - 6 000 - 7 000 PLN

produkcja wyposażenia elektrycznego dla taboru kolejowego, praca w Łodzi
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW Z DRUTU,LIN,SIATEK I KABLI - od 1 850 PLN

zmiana ustników w zalezności od średnicy pancerza;ustawianie długości ciecia;obsługa automatu
kontakt przez PUP - 2016-07-23 - Częstochowa (śląskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 2 100 PLN

koordynowanie i zarządzanie pracą całego zespołu,
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Przysietnica (podkarpackie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

służba hotelowa
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Cieszyn (śląskie)

ANALITYK DANYCH, POZIOM 1 - od 4 357,5 PLN

Osoba zatrudniona na stanowisku Analityk Danych, L1 jest odpowiedzialna za zbieranie, przetwarzanie i utrzymywanie danych w wewnętrznych bazach danych oraz produktach naszej formy. Ma bezpośredni kontakt z interesariuszami (m.in. z Giełdą w Stambule, Exchange Mangers, Analitykami biznesowymi oraz działem sprzedaży Thomson Reuters w Turcji). Osoba ta odpowiada również za usprawnianie, automatyzowanie i dostosowywanie naszych produktów do wymogów i zmian jakie zachodzą u dostawców danych.
kontakt przez PUP - 2016-07-09 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stazu.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Bielsko-Biała (śląskie)

PIELĘGNIARKA - od 1 850 PLN

Pielęgniarka
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Krynica-Zdrój (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI - od 1 850 PLN

Prace przy produkcji mebli, obsługa narzędzi ręcznych i zmechanizowanych (szlifierki, wiertarki, piły itp.),
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Stary Sącz (małopolskie)

MONTER URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - do 1 850 PLN

montaż płytek drukowanych, testowanie urządzeń
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

MURARZ-TYNKARZ - od 1 100 PLN

murowanie ścian frontowych, murowanie ścian działowych, tynkowanie ścian, obsługa maszyny tynkującej
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Tarczyn (mazowieckie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - od 1 850 PLN

kompleksowa obsługa użytkowników biblioteki, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Zgierz (łódzkie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzatanie sal i pomieszczeń lekcyjnych w szkole
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK OPERATORA TRAKA TAŚMOWEGO - od 1 750 PLN

-pomoc przy obsłudze traka taśmowego
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Żelechów (lubuskie)

STAZ/POZOSTALI NAUCZYCIELE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż. - pomoc w opiece nad dziećmi przebywającymi w świetlicy szkolnej- organizowanie gier i zabaw dla dzieci- dbałość o porządek w świetlicy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nowa Sól (lubuskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż art. cukierniczych i piekarniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Wolbrom (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

Praca na targowisku lub bazarze wymagająca dużej samodzielności. Ze względu na prowadzenie kontaktów handlowych wymagane jest znajomość języka ukraińskiego
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Pułtusk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

zawieranie kontraktów handlowych z klientami wietnamskimi, obsługa klientów, przygotowywanie dowodów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 284 PLN

kierowanie pojazdem do 3,5t, w ruchu międzynarodowym, przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Kraków (małopolskie)

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - 997,4 PLN

montaż elementów aktywnych sieci telekomunikacyjnej.
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

KASJER HANDLOWY- SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Kasjer handlowy- sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Świdwin (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

spawacz - ślusarz, produkcja bram
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Nowa Sól (lubuskie)

KSIĘGOWY (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

prowadzenie usług księgowych
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Gorlice (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed