Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Dąbrowa Górnicza kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
montaż instalacji elektrycznych, układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych, spawanie światłowodów ( po odbytym przeszkoleniu),

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dąbrowa Górnicza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Dąbrowa Górnicza

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: SEP 1 KV

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Sobieskiego 12, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Dąbrowa Górnicza

Gmina pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Dąbrowa Górnicza

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 12

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych

Podobne oferty pracy

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu dostawczego
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Węgrów (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO USZLACHETNIANIA PŁYT - od 12,5 PLN

realizacja planów produkcji w zakresie dod. obróbek (otwory, narożniki;wycinanie kalibrowanie płyt
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

porządkowanie magazyniu i sklepu, sprawdzanie terminów,6-12/12-18/17-23
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 1 850 PLN

projektowanie i przygotowanie elementów graficznych, analiza założeń projektu multimedialnego, przygotowanie grafiki do opublikowania w wymaganych kanałach publikacji
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Tarnowskie Góry (śląskie)

SORTOWACZ - od 1 850 PLN

sortowanie plastiku, czyszczenie plastiku
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Poniatowa (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klientów, przyjmowanie i wydawanie towarów.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kraśnik (lubelskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN - od 12,7 PLN

- Bieżące zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną dotyczącą procesu produkcyjnego. Wykonywanie założonych norm produkcyjnych. Zachowanie reżimów technologicznych i jakościowych zgodnie z dokumentacją technologiczną. Prawidłowe wypełnianie wszystkich dokumentacji i tablic. Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości podczas pracy jak i po jej zakończeniu. Stałe podnoszenie jakości i dyscypliny pracy. Dbałość o jak najmniejsze zużycie energii elektrycznej. Stosowanie instrukcji i procedur Zintegrowanego Systemu Zarządzania w ramach przeprowadzonych szkoleń. Wykonywanie poleceń przełożonych. Znajomość obowiązujących instrukcji i struktury organizacyjnej Zakładu. Znajomość przepisów BHP i P. POŻ.- UWAGI: Koszty badań lekarskich pokrywa zleceniodawca.- Wynagrodzenie: 12,70 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 18 miesięcy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-14:00, 14;00-22:00, 22:00-6:00. Możliwość pracy również w niedziele, soboty, święta. Wykształcenie BEZ znaczenia. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Katowice (śląskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Warszawa (mazowieckie)

675U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Radom (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykonywanie wszelkich prac remontowo-budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Lubawka (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik biurowy (staż)
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Tychy (śląskie)

OPIEKUN W ŚWIETLICY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Motarzyno (pomorskie)

PROJEKTANT ODZIEŻY - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie: średnie/ wyższe; obsługa komputera, programu Corel Draw, Photoshop; zakres obowiązków: projektowanie odzieży, grafiki odzieży, przygotowywanie szablonów do druku wykrojów; jedna zmiana; miejsce pracy: Knurów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Knurów (śląskie)

TRAKTORZYSTA/OPERATOR KOPARKOŁADOWARKI - do 2 000 PLN

Obsługa zamiatarki , ciągnika, maszyn rolniczych. Ptzygotowanie maszyn i terenu do pracy. Wykonywanie ziemnych prac budowlanych. Wykonywanie prac porządkolwych na terenie zakładu pracy, odśnieżanie.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Pszczółki (pomorskie)

POSADZKARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Trzcianka (wielkopolskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

prowadzenie dokumentacji księgowych
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Gostkowo (kujawsko-pomorskie)

KONSULANT D/S SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

bezpośrednie reagowanie na potrzeby klienta, przygotawanie i dowoz towaru, przyjmowanie reklamacji, reagowanie na ewentualne potrzeby, przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Krzeszów (dolnośląskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

pomoc w opiece
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Borzęcice (wielkopolskie)

KONSERWATOR - od 1 850 PLN

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA RZEKI OŁAWA I ROWÓW
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Ziębice (dolnośląskie)

TYNKARZ - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kuty (warmińsko-mazurskie)

SORTOWACZ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Warszawa (mazowieckie)

ROBOTNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

zrywka drewna
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Sitno (kujawsko-pomorskie)

Dotowarowanie magazynu, wydawanie i przyjmowanie towarow.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Zamość (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

ważenie ciasta krojenie,pakowanie, pieczywa, przygotowywanie sprzetu do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Rzeszów (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN - od 2 500 PLN

•obsługa maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych – produkcja folii metodą rozdmuchu, obsługa linii do regranulacji surowca•kontrola nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
ERG SA - 2016-08-24 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)