Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I PRZEMYSŁOWEJ. Gdańsk GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH "FOSFORY" SP. Z O. O.

Stanowisko: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I PRZEMYSŁOWEJ.

Wynagrodzenie: 3 000 - 4 000 PLN

Zakres obowiązków: Usuwanie przyczyn awarii, diagnozowanie usterek w obwodach sterowania i zasilania. Wykonywanie przeglądów technicznych, prac konserwacyjno -remontowych, montaż nowych instalacji elektrycznych oraz oświetleniowych. Instalowanie oraz uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie prób po montazu i naprawianie instalacji, oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego. Realizacja harmonogramów remontowych.

Data publikacji: 2016-09-05

Lokalizacja: Gdańsk (pomorskie)

Pracodawca: GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH "FOSFORY" SP. Z O. O.

Kujawska 2, 80-550 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Usuwanie przyczyn awarii, diagnozowanie usterek w obwodach sterowania i zasilania. Wykonywanie przeglądów technicznych, prac konserwacyjno -remontowych, montaż nowych instalacji elektrycznych oraz oświetleniowych. Instalowanie oraz uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie prób po montazu i naprawianie instalacji, oraz dokonywanie oceny ich stanu technicznego. Realizacja harmonogramów remontowych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: 3 000 - 4 000 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca pn-pt. w godz. 6-22, WYNAGRODZENIE DO UZGODNIENIA Z PRACODAWCĄ

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska:
ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNEJ I PRZEMYSŁOWEJ.

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdańsk

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 3 000 - 4 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie preferowane o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym. Min.2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku. Umiejętność czytania schematów elektrycznych, wysokie zdolności manualne, łączeniowe. Uprawnienia elektryczne (grupa l) SEP E do 1kV, powyżej 1kV(mile widziane) Miejsce pracy: Gdańsk Przeróbka. Kontakt telefoniczny: 58 343 83 42 lub osobisty: ul. Kujawska 2, Gdańsk.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy:
GDAŃSKIE ZAKŁADY NAWOZÓW FOSFOROWYCH "FOSFORY" SP. Z O. O.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: Kujawska

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych