Praca ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY Chorzów "ALCHEMIA" SPÓŁKA AKCYJNA

Dyrekcyjna 6, 41-506 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie prac przy instalacjach sieciowych i napraw urządzeń

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: złotych brutto - do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chorzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Chorzów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Chorzów

Zawód: elektromonter (elektryk) zakładowy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 11.11.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter (elektryk) zakładowy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
uprawnienia SEP pow. 1 kv - eksploatacyjne sieciowe i urządzeń (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: "ALCHEMIA" SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Opolska 19, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, dokumenty aplikacyjne

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Chorzów

Gmina pracodawcy: Chorzów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chorzów

Adres strony pracodawcy: http://alchemiasa.pl

Ulica pracodawcy: Opolska

Numer budynku pracodawcy: 19

Profil działalności pracodawcy: Odzysk surowców z materiałów segregowanych

Nazwisko osoby zgłaszającej: Andrzej Nowak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter (elektryk) zakładowy