Praca ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH (717J) Józefów Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Farad Zbigniew Kwiatosz

SZKOLNA 18, 05-410 Józefów, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Praca na sieciach elektroenergetycznych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Czy pracodawca zapewnia zakwaterowanie?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH (717J)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Józefów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: warszawski zachodni

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kampinos

Zawód: elektromonter instalacji elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Elektromonter instalacji elektrycznych (wymagany staż - lata: 5)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia SEP do 20kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia na dźwig

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: prawo jazdy kat. C

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie na sieciach elektroenergetycznych.UPRAWNIENIA: PPN, do obsługi podnośnika, koparki.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Farad Zbigniew Kwiatosz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Kampinos

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Józefów

Ulica pracodawcy: SZKOLNA

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

Zawód wykonywany przez pracownika: elektromonter instalacji elektrycznych